Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért akartok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért akartok olyan csajjal lefeküdni, aki nem is néz ki olyan jól?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy egyre több pasi közeledik felém, de egyik sem akar velem kapcsolatot. Vagy van éppen párjuk és csak "mellékvágányként" tekintenek rám vagy egyedülállók, mégsem gondolják komolyan a dolgot.

Ez még oké is lenne, ha mondjuk kimondottan szép lennék és mellé mondjuk butácska. De van vagy 10-15 kiló súlyfeleslegem és az aecom sem a legszebb. Szóval ha csak szexelni akar valaki, akkor miért egy 6/10es csajjal kezd, amikor biztosan találhatna jobbat is akár egy éjszakára is, akár kevesebb energiabefektetéssel?



2012. szept. 8. 21:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert csak te gondolod magad 6/10-esnek, ők pedig többnek tartanak. :)
2012. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

1. Minden vonzó lánynál be kell próbálkozni.

2. Két fajta nő létezik: dugnám / nem dugnám. A többi már csak részlet.

3. Nem tudhatod, hogy ki mire kattan rá.

4. Vannak szép és vannak izgalmas lányok. A kettő nem mindig jár együtt.

2012. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A 6/10-et egy buliban mondtam rám egy srác, amikor azt hitte nem hallom, de hasonló véleményen vagyok én is magamról. Amúgy annyira nem vagyok túlsúlyos, csak az ideálishoz képest. 170 cm/ 65kg. Még az jutott eszembe, hogy a pasik úgy gondolják, mivel tisztában vagyok az adottságimmal, majd hálás leszek,hogy egyáltalán szóba állnak velem és mindent megteszek nekik az ágyban, viszont velem nem lehet büszkélkedni az utcán, így arra majd keresnek valaki mást. Olyan is előfordult, h egy srác kerek-perec megmondta, csak szexet akar, amíg nem talál egy csajt, akibe szerelmes is lehet. Na őt el is hajtottam
2012. szept. 8. 22:00
 14/22 anonim ***** válasza:

1. látják, hogy könnyűvérű vagy, és ezt kihasználják

2. bátrabban kezdeményeznek egy önbizalom hiányos/szerencsétlen/ronda nőnél, mert az ugye biztos nem fogja elhajtani...

2012. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

azért mert szerintünk a szex olyan mint a pizza: ha jó akkor nagyon jó, ha rossz akkor is Jó :D


Az élet nem könnyű örülj hogy lánynak születtél csúnya fiúra rá se sz@rnak a lányok :P

2012. szept. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Reggel tudtam hogy valami nem stimmel. Sajnálom. Úgy mentettem el a weboldalt mint "gyakorikérdések.hu" pedig mostmár látom hogy ez az "erősítsük.a.kérdezők önbizalmát.akik.mártírkodnak.com "
2012. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
képet! különben SZÉP vagy!
2012. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a pasik nagy részének az kell! A tulsulyos, csunya nö! Nem akarok senkit megbàntani, e van:((((
2012. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van. Akkor az igazi,hogyha félig kecske,félig pedig egy 190 kilós rondaság.Hmmm tisztára beizgultam.
2012. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
azért, mert az a srác a buliban 6/10nek mondott, még nem jelenti, hogy mások is így gondolják. egyébként, valószínűleg azt hiszik, könnyű préda vagy, mert egyeseknek annyi eszük van, mint egy tyúknak, és azt hiszik, ha valakiért nem állnak sorba a fiúk, akkor ő bárkit el fog fogadni...
2012. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!