Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés a "másodhegedűs"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a "másodhegedűs" szerepe?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy nagyon beleszeretettél egy férfiba,de ő nős volt.Alakult valami kettőtök között,terveztétek a közös életet, de a férfi "valami" miatt mindig várni akart a nagy lépéssel....és aztán mi lett belőle?
2009. júl. 29. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahol már a férfi 'várni akar valami miatt' ott szar van a palacsintában.

Én beleszerettem egyszer egy nős pasiba, ő is vonzódott hozzám, de végül győzött a józan ész még időben, igen az enyém nem az övé. :) (Ne dobáljatok köveket, szex sem volt)

Nem akartam én lenniaz aki szétzilál egy családot, vagy akár csak segiteni ebben.

Tudom hogyha nekem lesz férjem senki nem lesz rám tekintettel, ha pont az én páromat nézi kii magának, de az én lelkiismeretem nem birt volna el ezzel. :)


Azóta is nagyon jó barátok vagyunk, és szakad meg a szivem. Se több, se kevesebb.

2009. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi. az állandóval maradt én meg egyedül magamban, jól meg is érdemeltem, soha többé nem mennék bele ilyesmibe. és még csak nem is volt a felesége... csak régóta jártak. azóta szakítottak, én pedig találkoztam álmaim férfijával akivel a közös jövőt tervezgetjük. szánalommal gondolok vissza akkori önmagamra.
2009. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, az állandó ígérgetés,most ne mert ez meg az van, aztán meg azrét ne mert most épp nem jó, de egyébként imádlak, veled akarok lenni, veled akarom leélni az életem, már lassan én is szánalommal nézem magam. Tudom lépnem kellene, de szeretem. Csak lassan már nem hiszek neki. Nem tudom már mit gondoljak....
2009. júl. 29. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:

én azon gondolkodtam el a hozzászólásodat elolvasva, hogy Te összekötnéd az életedet egy olyan pasassal, aki simán megcsalta a párját?? Nem tartanál attól, hogy veled ugyanezt meg fogja tenni? Az én férjem (még a férjem) úgy bepörgetett egy kiscsajt, hogy az majd meghal érte, vele tervezi az életét, közös gyereket akar, áradozik róla, szóval valahol elveszítette a józan eszét, és nem foglalkozik azzal, hogy b*ssza meg ennek a palinak szüljek gyereket, aki ahelyett, hogy a saját gyerekeivel törődne, velem tölti minden idejét? Elképedve figyelem egyébként a történéseket, és szemét módon annak szurkolok, hogy "véletlenül" legyen a barinő terhes. Akkor az én szerelmetes válóférjem megtudná, milyen az, amikor valakit nagyon-nagyon szeretnek.

Sajnos nem ez volt az első kalandja, évekkel ezelőtt már belebonyolódott egy kapcsiba. Ott olyan jól sikerült szintén a becserkészés, hogy a csaj elvált miatta. Ő meg (mármint a férj) visszakúszott hozzám a küszöb alatt. Most is ezt tervezi egyébként, csak most elszámolta magát.

2009. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!