Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek meg és mit nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek meg és mit nem, azt mondja családja van de nem beszél róluk?

Figyelt kérdés
Van egy srác (27)nagyon mindössze kétszer találkoztunk eddig,elbeszélgettünk elhülyültünk egy szóval el voltunk ,de neki van egy "felesége"és egy gyereke(gyerek nekem is van)!biztosan van neki,mert ő egy "régi munka társa"a családban egyik rokonomnak!Nagyon nem mesél róluk,csak én érdeklem és a kicsi,most már második napja,hogy nem találkoztunk de napjában elég sűrűn felhív,hogy találkozunk akkor vagy nem!Nem tudom mit csinálhatok meg így ,hogy kis család van neki és mit nem!Ő nagyon akar engem,ez biztos,és nem csak szeretkezni akar ezt mondta és látom is rajta ,hogy nem csak azt akarja ,na meg ha azt akarná már rég megtehette volna!Nem vagyok annak a híve,hogy "leromboljak"egy családot de ezt most nem csak én szeretném hanem ő is akar!Adjatok tanácsot,hogy mit tegyek,hogy viselkedjek vele,mert bele sem akarok "esni",mert mi van ha csak egy x napig vagy hétig tart a dolog!
2009. júl. 29. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Már beleestél. Két válszatási lehtőséged van:

1: baromi gyorsan elfelejted és legalább valóban nem leszel családromboló r.ibanc.

2: adsz neki egy hetet, hogy eldöntse kivel akarja folytatni az életét, a kis családjával, vagy veled. Ha veled, akkor a nőnek azonnal meg kell hogy mondja, mi a helyzet, nem pedig a háta mögött csinálni a dolgokat. És ez igen erősen rád is vonatkozik.

Így aránylag becsületesen tudsz kiszállni a dologból.

De nem folytathatjátok így ezt. ha így folytatod, akkor viszont igaz lesz rád a családromboló ri.banc.

A pasiról itt nem nyilatkozom, ,mert nem ő tette fel a kérdést, de neki is ugyanilyen korrektnek kell hogy legyen, a mostani családdal és veled is, mert ha nem, veled is pont ugyan ezt fogja majd később tenni, már ha lesz belőle valami és nem csak pótléknak kellesz neki. Bocs, de ez is benne van a pakliban.

27/N

2009. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele!És én gondolkodtam azon,hogy beszélek a csajával de még nem akarom,mert nem tudom,hogy mennyire komoly a szándéka és nem e csak játszik,vagy épp teszi magát hogy én még igy is mennyi nőnek kellek!Ma kéne vele találkoznom!Találkozzak vele és beszéljük ezt meg ,vagy mondjam el neki telefonon ,hogy mi a helyzet,hogy mit is akar ,nem tudom mit csináljak!És igen igazad van már SAJNOS bele estem :-( :-( De nem akarom szétbombázni a családját ,ha engem akar akkor igen mondja meg a nőjének hogy ez van ,ha pedig ne makkor mondja meg nekem,hogy csak játszik vagy van valami amit a csajtol nem kap meg és azt tőlem meg kapja !
2009. júl. 29. 18:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok.


Ne telefonon mondd el neki, hanem személyesen. És határozottan mondd, mert másképp nem fog komolyan venni. Ha azt látja, hogy ez a tingli-tangli neked is jó nem fog változtatni a kényelmes helyzetén, biztos család, plusz kis melléknőcske. mert sajnos ha ő egy ilyen típus akkor csak ennyi leszel mellette.

Még most tisztázd le ezt a dolgot, amig aránylag friss. Ha folytatja a huza-vonát csak akkor vedd fel a nővel a kapcsolatot, hogy szólj neki milyen szemét a pasija, de akkor neked is ki kell szállnod már ebből, mert ez csak így hiteles. ennyi idő után már tudhatja mit szeretne!

és még valami: ne hagyd magad, ne menj bele ilyenbe, ez megalázó egyrészt, másrészt a becsületeddel ( lelki ismereteddel ) később hidd el nehezen fogsz tudni elszámolni.

2009. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ,hogy segítesz és hasznos tanácsot adtál!Akkor ma beszélni fogok vele,össze szedem minden lelki erőmet és határozottan elé állok !Már most állítsam választás elé?!Elmondom neki,hogy mi a hézag ami nekem nem tetszik és hogy mondja el ő mit szeretne és függően attól,hogy mit mond adok neki x napot ,hogy döntsön!Ez igy jó?Bocsi,hogy ennyit kérdezek nem vagyok már olyan nagyon fiatal(20)de ilyen helyzetbe még nem nagyon voltam
2009. júl. 29. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy te már többet érzel, mint kellene és nem szeretnél harmadik lenni, és nem szokásod családok életébe harmadikként megjelenni és nagyon záros határidőn belül döntse el mit szeretne. Ha nem tudja eldönteni, akkor csak huza-vonázni akar veled, mert egy p.öcs aki nem tud dönteni, vagyis nem mer, mert fél feladni a biztos kényelmet...na ezt ne ne hagyd. Legyél te a határozottabb, tényleg ne menj bele ilyesmibe.

Ha letelik az az x idő úgyis érezni fogod, mindig az első megérzésedre hallgass, ami olyan nagyon mélyről jön, erre a "hangra" figyelj oda !

szintén első válaszoló :)

2009. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Aranyos vagy !
2009. júl. 29. 18:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit! És hajrá, majd azért leírhatnád, hogy sikerüt! :) drukkolok!
2009. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen le írom,hogy mi volt!8-9 körül fog hivni és akkor találkozunk!De már most görcsbe áll a gyomrom :( Remélem nem lesz semmi gáz!
2009. júl. 29. 19:04
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet elrontottam de pont most hívott telefonon és rákérdeztem a dolgokra!Azt mondta,hogy ma találkozzunk,és megbeszélünk mindent!De annyit kiszedtem belőle ,hoyg a párja mellett akar engem!:( Ez elég durva lenne szerintem,("1:ma veled dugok holnap után a "párommal"2:Nekem lenen a legnagyobb lelki ismeret furdalásom,hogy ezt a barátnője nem tudja amit művel a srác!3:Ennek csak annyi lenne szerintem ha huzamosabb ideig menne ,hogy szexpartnere lennéék és ennyi semmi több!)Azt hiszem ezt le kell zárni még friss a dolog!De viszont a barátnőjével beszélni akarok,hogy tudja kivel él együtt,mert ezt sztem nem csak velem játsza be!Mit gondolsz?
2009. júl. 29. 19:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Kiszálltál, hagyd a fenébe az egészet. Nem kell beleavatkoznod az életükbe. Ha szólsz a párjának, a pasi úgyis kimagyarázza, hogy Te akartad felszedni őt, és mivel ő nemet mondott, megfenyegetted, hogy tönkre teszed. Na, ezt akarod? Veled nem jött össze, majd összejön holnap mással. A szeretősdi nagyjából így működik.
2009. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!