Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak fontosabb a családja mint én. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Csak hetente egyszer tudunk találkozni és van amikor akkor sem mert neki mennie kell testvérének segíteni.

Szerintetek, hogyan tudnám ebben megváltoztatni, vagy mittehetnék?


2009. aug. 26. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

hát nemtudom,de páromnak a szülei mindennél fontosabbak,én ezt természetesnek is vettem,amikor kell segit,DE ezzel együtt az ismegvan oldva hogy mi találkozzunk,legfeljebb nem ő jön hozzám hanem én hozzá...


testvérének segit? sztem nem tud olyat segiteni amibe nem tudnál te is beszállni,legalább a család is megkedvel,és még együtt is vagytok...

22/L

2009. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most éppen betonozni segít nővérééknek hétvégén. Csak az is a baj, hogy 40 km-re lakik tőlem.És hétköznap egyáltalán nem tudunk találkozni. Szeretném, ha fontosabb lenne neki az , hogy egyszer 1 héten tudjunk találkozni. De a rokonai is tudják, hogy csak ekkor tudunk találkozni szóval meg lehetne érteni.
2009. aug. 26. 09:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni a barátom 27 én 19 éves vagyok és amúgy teljesen megértjük egymást minden klappol csak ez az egy hogy a családja nagyon fontos neki és nem mer senkinek nemet mondani.
2009. aug. 26. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a családját segíti,akkor nagyon rendes,és nem jelenti azt,hogy ők fontosabbak neki,mint te.Egy rendes családban a családtagok segítik egymást.Valószínűleg azért betonoznak hétvégén,mert máskor nem érnek rá a segítők.Inkább menj el te is hozzájuk,és segíts pl.főzni.
2009. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
minek van 8 évvel idősebb barátod? Saját korosztály nem jó?
2009. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Saját korosztályom komolytalan nagyon. És itt nem a kor miatt van ez mert egyáltalán nem tűnik fel hogy idősebb nálam , teljesen hasonlóak vagyunk ez nem okoz gondot. És azért van 8 évvel idősebb pasim mert őt Szeretem a Szerelem ilyen!
2009. aug. 26. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitívum!! Fontos a családja, mert ők állnak hozzá a legközelebb!

Majd ha megkéri a kezed, akkor te és ő egy család lesztek, és akkor te leszel neki mindennél előrébb!!

Szerintem ez így van rendjén.

2009. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

lány létemre képes voltam házépitésnél/házfelujitásnál is segédkezni (pedig ránézésre aztmondaná mindenki hogy még mosogatni sem tudok a nagy körmeimmel:D)...

40 kilométer nem sok...

egymásnál alvás? ne akarj tőle egész napokat...

tavaly nekem volt olyan,h ahhoz hogy kerek 40percet velelegyek egy buszállomáson,ahhoz utaztam 3 órát...ezt képes voltam heti 2-3 alkalommal 2 honapon át...mert hiányzott,és hétvége nem volt elég...nekem megérte...


ne akard h ő menjen hozzád,oldd meg te


22/L

2009. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mennék én de nem is hívnak egyátalán még nem voltam náluk eddig a szüleit már bemutatta.
2009. aug. 26. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:

melózik otthon is...ne várd hogy hivni fog pont ilyenkor,mivel ugy gondolhatja hogy ha nem tud végig veled foglalkozni,az neked nemis jó...

mondd el neki,hogy ha szeretné,szivesen segitesz,nemkell hogy állandóan rajtadlogjon,és acsaláddal is jobban összeismerkedsz...

2009. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!