Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy?!

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.Pár napja tök furának találom,ami nekem nagyon rosszul esik,mert nagyon szeretem. Ha rákérdeztem,mindig azt a választ kaptam hogy fáradt,viszont szerintem azért nem kéne bunkónak lenni a másikkal,én is vagyok fáradt mégsem csinálom ezt...2 napja szintén ugyanebbe a helyzetbe kerültünk,nagy nehezen kihúztam belőle azt,hogy ő már nem annyira szeret,mert túl rátapadok,túl féltékeny vagyok stb. Utána hosszas beszélgetés után megbeszéltünk mindent,azt mondta most már minden rendben van,ugyanúgy szeret...Én viszont nem úgy érzem. Egyre kevesebbszer ölel át,mondja hogy szeret,meg ilyenek. Mit csináljak,nagyon szeretem?! :(
2012. szept. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyj neki életteret!! Ő egy FÉRFI!!! Neki kell élettér nem az, hogy ölelgetni puszilgatni mindig azt mondani, hogy szeret.. ha ez volt a baja akkor hagyd egy kicsit.

Lány vagyok úgy mondom..

2012. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bunkóság, ha valaki fáradt?! érdekes. Én nem bírnám ki, ha valaki napi 26(!) órába akarna velem lenni. Féltékenység meg kb. egyenlő a bizalmatlansággal. Megértem a barátod!
2012. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én sem nagyon bírnálak ki, ha féfi lennék. Nőként sem szeretem az ilyen pasikat, egyszerűen utálom, ha valaki folytonfolyvást ismételgeti, hogy szeret, meg ölelget és nincs emelett saját terem. Egy kicsit próbálj meg visszavenni magadból, hátha rendbe hozható a dolog, bár, ha már egyszer egy pasinak elege lett utána nem nagyon szokott változni a véleménye... De kitartás és hagyd, hogy éljen egy kicsit.
2012. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nem lehet hogy túl sokat vagytok együtt és kezd megunni?
2012. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!