Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El tudnátok képzelni komoly kapcsolatot olyannal, aki homoszexuális prostituáltként dolgozik?

Figyelt kérdés
Évek óta erotikus munkából tartom el magam. A lányoknak nem merem elárulni, hogy hímszajha vagyok. (A Nyugatinál dolgozom, és néha a Népligetben.) Sok kollégámnak családja van, de nem tudom, hogy lehet rávezetni a lányokat arra, hogy mi a szakmám.
2012. szept. 9. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna 21L
2012. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy erről hallgatni kéne ,mint a sír. Ez még aljább, mintha szaros budit takarítanál minimálbérért. Az egy dolog,hogy jól keres, de a homoszexualítással vannak a gondok. Nem az a baj,hogy pénzért árulod a tested kéjre, az természetes, ha azt szereted csinálni, de hogy a saját nemeddel tolod az felháborító, főleg,hogy közben hetero vagy. Ezt egyszerűen épelméjű ember nem tudná feldogozni. Mégha lányokkal csinálod pénzért az oké, de ez így ebben a formában hányinger keltő.
2012. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

NEM

Engem kifejezettem taszít az ilyesmi a homoszexualitástól is írtózom, azt meg az emberiség aljának tartom aki pénzért szexel, nem érdekel milyen jól keresel belőle, ha 10 luxusvillát vehetnél akkor se nyúlnék hozzád. Vannak akiknél ez erkölcsi kérdés, én inkább gályázok rendes munkával, hozzáteszem nem keresek rosszúl nincs szükségem arra hogy egy pasi tartson el. A szexmunkást kb a cigókkal tenném egy kategóriába...(ami a soha kategória)


Bocs ha megbántottalak, nem állt szándékomban de nálam ez a helyzet, egyszerűen ezt szégyenletesnek tartom nem munkának

2012. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem a hímringyósággal van gond,és nekem a melegekkel sincs bajom,de én szeretem a férfias férfiakat és az,hogy más pasikkal d*g,az a szememben nem túl férfias.
2013. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
.
2013. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Simán csak biszex fiúktól is félnek csajok közül sokan, hogy összefertőzi őket valamivel.
2013. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!