Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen 25 éves barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen 25 éves barátom van, édesanyu ellenzi, emiatt szakítanátok?

Figyelt kérdés
Édesanyám szerint túl nagy a korkülönbség, az életünk teljesen más szakaszában tartunk. Szeretjük egymást, sok közös témánk van, de itthon sem szeretnék vitát. Szakítanátok emiatt?
2011. dec. 13. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak az a gond,akkor nem.

Teremtsetek rá alkalmat,hogy anyukád is jobban megismerje.

Aztán majd idővel alakul a kapcsolatotok és kiderül, hogy sok e ez a különbség.

2011. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg azért van veled, mert szeret, akkor egy próbát megér. Beszélgess erről édesanyáddal. Neki is igaza van, mert tényleg kicsit nagy a korkülönbség és az élethelyzetetek is más, de ettől még lehet hogy működhet.
2011. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%
szerintem emiatt ne szakits, en t7 eves vagyok es 24 eves a baratom, az elejen az en szuleim se diaztak ezt de egy ido utan megismertek es rajottek , hogy tenleg szeretjuk egymast es , hogy o tisztel meg minden . most minden ok,nyilt kapcsolatunk van,o jar hozzank en hozzuk es jol eggyezik a szuleimmel. amugy majd a te szuleid is rafognak jonni , hogy egy erett eszu fiu tobbet er es jobban megbecsul mint egy 17-18 eves aki agyilag 15 eves szinten al
2011. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%
17 eves* bocsi
2011. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta vagytok együtt. Szerintem is sok a korkülönbség. Én mindig kikérem anyukám véleményét. És ha valakinek nagyon ellene van, gigászi szerelemnek kell lennie hogy ne mondjak le róla...
2011. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

18:40


Ilyen mentalitással bebizonyítottad, hogy a te agyi szinted egy 15 évesével egyenlő. Egy kis éretlen csitri vagy még. A 17-18 éves fiúk meg nem meglepő módon 17-18 éves szinten vannak.

2011. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
nem, én mindig magasról tettem anyámra 20L
2011. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!