Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy aki nekem tetszik, én nem tetszem neki? (átlagos kulseju lányoknál probálkozom) Másoktol azt hallottam hogy átlagon feluli kulsom van. Most akkor mi a fene van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
így szokott lenni
2012. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez általában így szokott lenni...
2012. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak a külső számít... Ha egyébként félszeg vagy, lerí rólad, hogy semmi önértékelésed nincs, vagy hülyén viselkedsz, vagy buta vagy, esetleg bunkó, akkor teljesen mindegy, hogy jól nézel ki...
2012. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
eltérőek az ízlések, annyi van
2012. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Másoktol azt hallottam hogy átlagon feluli kulsom van."

Kérdés, hogy tényleg így van-e vagy csak ezzel nyugtattak. Ezt amúgy neked is érezned kell, ha jó akkor tisztában lennél vele. Amúgy meg nem csak a külső számít egy párkapcsolat kialakításánál. Az csak egyetlen szempont.

2012. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!