Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet veszíteni az érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet veszíteni az érzelmeket? és ha el vissza lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Már elég korán kezdett érdekelni a párkapcsolat és a szex /kb 12 éves kor és ne a mai korcs társadalomhoz mérjétek :D/ Nem voltam sosem szép ember így hát sok elutasítást kaptam sokat próbálkoztam lett volna lehetőségem akkoriban de ilyen hülye kis romantikus alkat voltam, hogy minden féle képen szűz lánnyal hogy ő is emlékezzen rám az elsőre! Kb 16 éves koromban meguntam és amint valaki iránt közeledtem kiőltem magamból! olyan 18 éves koromban lett volna az első lehetőségem ténylegesen egy barátnőre de valamiért nem akartam mert láttam a haverokat mennyi időt töltenek velük stb és sok ismerősöm van akikkel szeretek bulizni mászkálni így hát kihagytam a lehetőséget utána lett volna még 1-2 de valahogy nem akartam! Egyszerűen undorodom a romantikától már a filmekban is ha egy kicsit romantikusra fordul a dolog már fintorgok meg rosszul érzem magam tőle egyszerűen nem tudok rámosolyogni egy lányra csak ha valami vicceset csinál! elhidegültem az emberek közeledésétől nem kívánom! De szeretnék családot majd. Mit lehetne tenni? 21/F
2012. szept. 11. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenki próbál valamilyen racionális magyarázatot találni a problémáira, aztán vagy úgy van, vagy nem
2012. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!