Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a barátnőmben, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a barátnőmben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából mindig is ismertem és sohasem voltam vele rosszban, de igazán most nyáron jöttünk össze és azóta nem lehet minket szét választani, de ma. :'(. Vmit elmondtam neki, amit megígértettem volna, h még az élete árán se senkinek, mert ha vki olyan tudja meg, eláshatom magam meg még az az illető akiről szó van. Erre jött az egyik haverunk és első dolga volt neki elmondani. Én tagadtam de már hiába. Ő megígérte h senkinek, meg is fenyegetettem, hogyha elmondja vkinek, akk ne találkozzunk.... . Nha de visszatérve a bnőmhöz, elmentünk 3an ahhoz az iletőhöz és ott úgymond csinálta a fejét (nem részletezném...) és mondott egy szót,amiből az az illető rájöhetett, h elmondtam vkinek, de nem biztos. Nem szóltam hozzá egy jó ideig, majd kb 1 óra múlva annyit mondtam neki, h ezek után hogy bízzak meg benned [majdnem elsírtam magam, annyira bánt. :'( ] és erre ő: leszarom már nem érdekel, és elment. Most ő sértődőtt meg?? :S

Mit csináljak?? Ennyi volt?? :'(


2009. dec. 4. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold a barátnődet örökre... Tudom, könnyű leírni, de ez lenne a helyes. Ha egy olyasvalakivel vagy akiben nem tudsz megbízni, akkor felejtős a történet.
2009. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebből nem tudom kihámozni mit is akarsz. Van egy titok amit te elmondtál a barátnődnek. A leányzó ezt továbbadta egy közös ismerősötöknek. Sikerült a közös ismerőssel találkoznod délután aki ezt a titkos információt visszamondta neked. Erre közölted a barátnőddel, hogy sérelmezed azt, hogy a titkodat továbbadta, mire ő megsértődött.

Remélem jól értelmeztem.

Nos, ha nagyon nagy titok, akkor jobb azt csak magaddal megosztani (már a később nem akarsz égni, magyarázkodni), de ha már megosztottad, akkor gondolom volt bizalom. A leányzó vagy nem tudta, hogy ezt nem szabad elmondani, vagy nem tudja tartani a száját.

Én nem bíznék meg benne a közeljövőben. De adnék egy esélyt. :)

2009. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha így reagált ráadásul, hogy leszarom... Meg ha rábízol egy titkot, amire külön kéred, ne mondja el senkinek és még is megteszi.... Az már régen rossz. Őszintén szolva szerintem már nem szeret téged annyira. Lehet, hogy hülyeség amit írok, de én így gondolom. Ha én tényleg szeretek valakit(még ha barátság szinten) akkor sem árulom el a titkot amit rám bízott, sőt azzal a dologgal még meg is bántanék plusz embereket, ha elmondanám.
2009. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagy a lányt.. ha ennyire megbízhatatlan..
2009. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 ember tudja már nem titok. Ezután még ő sértődik meg...

Hát szerintem hagyd a csajt, tudom nem könnyű de elég ügyes lány van, ne kösd le magad 1 nél, főleg ha ilyen amilyennek leírtad.

2009. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Leszarom, nem érdekel a dolog!"


Figyu, AZONNAL dobd a csajt! Te se érdekled már...

2009. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobd a csajt.
2009. dec. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!