Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm (mint a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (mint a legtöbb lány) szedi a szőrt a hónaljáról. Nekem meg szőrösen tetszene igazán, csupaszon nekem semleges. De nem akarom befolyásolni. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom neki:

"Drágám, igazán gyönyörű vagy. Ha meghagynád a szőrt a hónaljadnál, még ennél is gyönyörűbb lennél, de hordd nyugodtan úgy, ahogy szeretnéd"

az korrekt?


Egy nőt megkérni úgyse lehet, hogy növessze meg, mert egészen egyszerűen nem fogja megtenni. És egyébként sem akarok uralkodni rajta. De hazudni nem akarok, viszont bántani sem.


Ja, előre szólok, eszébe ne jusson válaszolni, aki habzó szájjal acsarkodni kezd az ízlésem meg mindenféle vélt higiéniai dolgok ellen, kösz.


2012. szept. 12. 12:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én nem akadnék ki, ha ezt közölnéd velem.

Egy kapcsolatban fontos, hogy ne legyenek tabuk, és félelem nélkül elmondhassunk ilyeneket egymásnak.

Az más kérdés, hogy pont hónalj esetében hajthatatlan vagyok, mert csak csupaszon kényelmes számomra, főleg nyáron.

Aki borotválja, az meg ismeri, milyen kényelmetlen, mikor csak kicsit is borostás, úgy tud szúrni meg viszketni, mint a fene...

2012. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Bocs, de tulajdonképpen mért érzel kényszert, hogy ezt közöld vele? Ha nem akarod rávenni, hogy hagyja, és úgy véled, az ő dolga eldönteni, akkor minek ezt közölni? Tudod mi az eredmény? Ugyanúgy szedni fogja, csak épp mindig lesz benne egy félelem, hogy neked így nem tetszik. Na ez tényleg klassz lesz.
2012. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2012. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem negatívan értettem a furát :) Nem baj ez, csak szokatlan :)
2012. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

az a probléma, hogy nem csak miattad szedi, hanem a többi nőtársa miatt is.


Nem kell befolyásolnod, hagyd hogy ő döntse el hogy neki i a jó vagy sem.

2012. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

ssx44,

Olvastad, hogy írtam több helyen, hogy nem akarom befolyásolni?

2012. szept. 12. 14:21
 17/28 A kérdező kommentje:

12., azért közlöm vele, mert

- nem akarom, hogy úgy gondolja, hogy pl miattam is szednie kell

- mikor mondjuk szex előtt gondosan leboroltválja a hónalját és utána esetleg várja, hogy legalábbis egy hálás mosollyal honorálom az erőfeszítést, akkor nem akarok hazudni neki


Ha innentől mindig félni fog, hogy nekem nem tetszik, akkor elég buta, hiszen amit fent leírtam, azt mondanám el neki és ebben nincs semmi olyasmi, hogy szőrtelenül bajom lenne a hónaljával.

2012. szept. 12. 14:25
 18/28 A kérdező kommentje:
A Kiskegyed egy olyan újság, ami tartalmában abszolút etalon, hasonlóan például a Magyar Közlönyhöz vagy az Orvosi Hetilaphoz. Köszönöm a linket.
2012. szept. 12. 14:27
 19/28 anonim ***** válasza:

Oksa, csak éppen ettől még a nőben (bennem is) maradna egy görcs, hogy a páromnak nem ez tetszika legjobban. Nyilván épeszű nő tudja, hogy ezért nem fogod elhagyni, de ettől még nem jó érzés.

Másfelől őszintén szólva sose vártam még hálás mosolyt a pasimtól, amiért szőrtelenítem magam itt vagy amott, mert nem az ő kedvéért csinálom, hanem a sajátomért. Fel se merült bennem, hogy a hónaljam leborotválásával hálára kötelezzem... :D

2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Az ilyen görcsökről nemtől függetlenül az a véleményem, hogy:

- ez egy hülye görcs

- vagy nem törődünk a görccsel és csináljuk, ami jólesik

- vagy ha annyira zavar a görcs, akkor meg meg is növesztheti a hónaljszőrt...


Más lehetőség nemigen van. Egyszerűen logika az egész.


Egyébként elenyésző esély mégis van rá, hogy a kedvemért megnöveszti, azért is mondom el. De ha nemet mond, nyilván elfogadom.

2012. szept. 12. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!