Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm (mint a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (mint a legtöbb lány) szedi a szőrt a hónaljáról. Nekem meg szőrösen tetszene igazán, csupaszon nekem semleges. De nem akarom befolyásolni. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom neki:

"Drágám, igazán gyönyörű vagy. Ha meghagynád a szőrt a hónaljadnál, még ennél is gyönyörűbb lennél, de hordd nyugodtan úgy, ahogy szeretnéd"

az korrekt?


Egy nőt megkérni úgyse lehet, hogy növessze meg, mert egészen egyszerűen nem fogja megtenni. És egyébként sem akarok uralkodni rajta. De hazudni nem akarok, viszont bántani sem.


Ja, előre szólok, eszébe ne jusson válaszolni, aki habzó szájjal acsarkodni kezd az ízlésem meg mindenféle vélt higiéniai dolgok ellen, kösz.


2012. szept. 12. 12:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Az ilyen görcsökről nemtől függetlenül az a véleményem, hogy:

- ez egy hülye görcs

- vagy nem törődünk a görccsel és csináljuk, ami jólesik

- vagy ha annyira zavar a görcs, akkor meg meg is növesztheti a hónaljszőrt..."


Attól, hog yszerinted hülyeség, a másiknak nem túl jó. De ezzel tényleg nem kell foglalkozni.

2012. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ne vicceljünk már, bolhából elefántot nem kell csinálni, nem sértegettem, nem lehetek mindentől a mennyországban, ami a barátnőmmel kapcsolatos, de szerintem ez így a normális.
2012. szept. 12. 14:34
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem miattad borotválja a hónalját, elhiheted. Ezt értsd meg.


Nem kell neki szólni és kész.

2012. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%

Ja és még annyit akartam írni, hogy nem megerőltetés egy nőnek leborotválnia a hónalját, és nem is várunk elismerést érte. Ez egy alapvető higiénia.

Nem neked borotválja...

2012. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én megmondtam neki és azóta sokkal ritkábban szedi le,vagyis egy kicsit mindig szőrös neki,nyár végétől pedig egyáltalán nem szőrteleníti.Mond meg te is!
2012. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy befolyásold? Én 1 szóval sem. hagy hogy úgy csinálja ahogy neki tetszik, ez nem befolyásolás.
2012. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok mint te, nekem viszont a szőrös intim rész tetszik, de bnőm mindig csupaszítja. Úgy próbáltam megtudni az álláspontját, h szóba hoztam ilyen témát, egyszerű beszélgetés közepette. Nem azt mondtam neki h nekem a szőrös tetszik, hanem h nekem úgy is jó, nem muszáj borotválni. Igaz h erre azt mondta h fúj az igénytelen, meg neki az tetszik, de leglább elmondtam h én h gondolom, és megtudtam h ő h gondolja. És azóta is csupasz...nekem semleges, így is megfelel, csak jobban izgatna ha borotválatlan lenne. Ez egyénfüggő, h ki h gondolja utána, hisz van olyan nő, aki pl a beszélgetés után szőrösen hagyja a párja miatt, de legtöbben csak az általános elfogadottság miatt szőrtelenítenek. sajnos ezzel együtt kell élnünk, de azért igyekszem hirdeti a természetesség szépségét is, h az nem gáz, sőt...ne legyen mindenki egyforma szürke kisegér, aki egyéniség, az ne olvadjon bele a szürke emberi masszába.
2012. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"ne legyen mindenki egyforma szürke kisegér"


Most komolyan, egy nő attól lesz ennek pasinak a szemében szürke kisegér, hogy szőrtelenít?! Elég különös elképzelései lehetnek az egyéniségről. Én speciel nem a puncimon hordom, de hát biztos akad, aki ott bontakozik ki leginkább. :)

2012. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!