Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek vonzó, taszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek vonzó, taszító, vagy semleges, ha egy lány tornázik, formálja az alakját?

Figyelt kérdés
Nem csalódás, ha megtudjátok, hogy nem természetes módon ilyen szép, hanem formálja az alakját?
2011. okt. 2. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez meg milyen buta kérdés?
2011. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi.


18F

2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten jó pont, hogy nem ül és várja hogy majd megszépül a csodától hanem tesz is érte. Tudod mi a taszító? a fogyi tabletta..


F/16

2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Jófajta ***** válasza:
szerintem egyértelmű .. de ha neked ez kérdés akkor nagy baj van..
2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A tornában mi a mesterséges ? Természetes módon formálja az alakját, tornával, inkább vonzó mint taszító (miért jut a lányok eszébe ilyen hülyeség?)
2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeség, de érdekel, hogy mások mit gondolnak... :)
2011. okt. 2. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Én azt gondolom, hogy becsülendő egy ilyen lány és szívesen megismerkednék veled. :)


Merre laksz?

2011. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ez nem igaz :D utolsó, ennyire ki vagy éhezve? azért "ismerkednél" mert tornázik?
2011. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tényleg elég buta kérdés.

A mellet,hogy jól néz ki egy sportoló lány,számomra a személyisége is vonzóbb,mert van benne akarat,nem nyafog mindenen,szereti és kedveli magát.

Az eddigi legkiegyensúlyozottabb kapcsolatom egy magyar bajnok úszó lánnyal volt.

Magának a sportnak meg csak másodlagos célja lehet a tökéletesebb külső az első célja mindig az egészség.


Pl egy példa a sportoló lány menzesz idején egy kicsit csendesebb volt,de csak ennyit lehetett észleni az egészből.

A többi nőmnél menzesz alatt bujkálni kell/kellett,mert annyi akarat nincs bennük,hogy fegyelmezzék magukat.

Veszekedést provokálnak,szétverik a berendezést,kötözködnek stb.

2011. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 19:45

sztem fiú

2011. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!