Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy ne vágassa le a haját?

Figyelt kérdés
Oké, most sokan le fognak szólni meg ki fognak röhögni... De ez az oldal elvileg azért van, hogy kérdezzünk és választ kapjunk... Tudom hülye kérdés, de akkor is. Szóval barátnőmnek gyönyörű, derékig érő sötétbarna haja van, és mostanában mindig azzal van hogy le akarja vágatni. Mindig mondom neki, hogy ne csinálja mert így baromi jól néz ki, de mégis ezzel van folyton... Hogy vegyem rá, hogy hagyja meg hosszúnak a haját?
2009. júl. 30. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Ha meg akarja tenni,akkor tegye. Ne szabjál meg neki mindent,hogy mit akarjon csinálni. Ha szereted akkor úgyis szeretni fogod.
2009. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mennyit akar belőle levágatni? Nyugi... az csak haj, visszanő. Egyszer mindent ki kell próbálni, aztán lehet, hogy megbánja, és többet nem vágat sokat a hajából. De néha kell a változás!
2009. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt írom, de a lányoknak általában jobb érzékük van az ilyesmihez. Az én barátom mindig le akarja vágatni a haját, pedig ha picit nagyobb jobban áll neki, de nem hallgat rám. Nekem is derékig érő szőke hajam van és most akarok majd frufrut meg vágatni belőle, mert már unom, meg egészségesebb is, ha vágva van. A barátom hallani se akar róla, hogy a hajamhoz érjek, pedig már máskor is mindig, ha csináltam vmit vele, tiltakozott, aztán mégis baromi jó lett.
2009. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha pár centit vág, az nyílván nem gond, az egészségi szempontból fontos, de itt nem erről van szó gondolom. Hát nehéz ügy, sajnos a nők elég önfejűek ilyen téren, de reménykedhetsz, hogy később megjön az esze :)

Addig is fotózz.

2009. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nem szabom meg, hogy mit csinálhat és mit nem, csak szerintem jobban áll neki a hosszú haj, teljesen rövidre akarja amúgy. Lehet maradinak fogtok tartani de szerintem a rövid haj férfiaknak való, a lányok sokkal szebbek hosszú hajjal. Persze nem hagyom el amiatt ha levágatja, mert szeretem, csak egyszerűen a hajról ez a véleményem.
2009. júl. 30. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:

keressetek középutat:D

ha pár centit vág le akkor ö kiélhette a "levágatom a hajam" örületét, és mégis memarad a hosszú haj amit te akarsz. az már gáz ha nagyon rövidet akar.

am ha szépen megmondod neki h te nem szeretnéd, mert igy szexibb, akkor talán hathatsz rá:D

ha meg nagyon tiltakozik akkor vágassa csak le. ugyis s hosszu hajhoz szokott, lehet bánni fogja.

egy pasit könnyebb lenne megfogni. párom is mindig a rövid hajjal van megáldva, de ojan olyó feje van töle:( igyhát az alku az h mig hosszabb a haja akkor és ott szexelünk ahol csak akarja:D persze ami nekem is jo:D :P

2009. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!