Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet összeegyeztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összeegyeztetni a sulit a párotokkal?

Figyelt kérdés

Minden nap 3-kor végzek, 7-re szeretek már itthon lenni, meg általában délután tanulnom, futnom is kell.

Az egyetlen pihenős napom a vasárnap, ami nekem baromi kevés.

Imádom a barátomat, de most ez így elég sok, hogy pénteken délután sem tudok pihenni, szombaton se, mert estig itt van.


Ráadásul májusban előrehozott érettségit teszek, lassan arra is kéne elkezdeni tanulni, akkor meg még több idő kéne..


Ti hogyan tudjátok összeegyeztetni? Vagy csak én vagyok ennyire elfoglalt? A mai napom is úgy nézett ki, hogy hazaértem fél 4-re, futottam 1 órát, tanultam, most meg épp vacsizás közben írom ki a kérdést, utána fürdök, olvasok kb 50 oldalt a kötelezőből és alszok.


2012. szept. 12. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Akik napi 10 órát dolgoznak, azok is össze tudják hozni. Persze azokra gondolok, akik nm laknak együtt.


Amúgy én középsuli mellett még melóztam is majdnem minden hétköznap, mégis tudtam találkozni a pasimmal. Meló előtt-suli után, vagy meló után estefelé. Igaz, mi csak beültünk valahova egy italra a belvárosban, nem egymás ágyában hancúroztunk tizenévesen.

2012. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi 1,5 órányira lakunk egymástól, egyikünknek sincs ideje utazgatni 3/4-ed órát egy ital kedvéért.
2012. szept. 12. 19:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne, ha együtt laknánk, és akkor minden nap együtt lehetnénk.. De így elég szar a helyzet :(
2012. szept. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!