Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettybaba43 kérdése:

Veletek szakított már a barátotok/barátnőtök a féltékenység miatt, és utána kibékült veletek, és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Velem most ez van, és szeretném tudni vajon lehet e még folytatás, bár a fiú szeret még (azt hiszem) és hiányzom neki nagyon, de csak nem akarja meggondolni magát akár mit mondok.Úgy van vele, lehet hogy évekig vagy hónapokig fog tartani még elfelejt de majd elmúlik. És azzal koptatot le,hogy nem illünk össze, de utána mikor kérdeztem milyen lány kell akkor mégis neki azt mondta tökéletes lennék hozzá ha nem lennének azok a problémák (féltékenység,meg bánton beszéltem vele) és pont olyan vagyok amilyen lány kel neki. És ekkor felsorolta mit szeret bennem meg milyen vagyok.

De én már ezeket megbántam és tanultam belőle,hatalmas lecke volt nekem, benőt a fejem lágya.


2012. szept. 12. 20:25
 1/5 ASOT ***** válasza:

Még ilyen nem volt :)


"De én már ezeket megbántam és tanultam belőle,hatalmas lecke volt nekem, benőt a fejem lágya."--> akkor mi is a kérdés? :)


De ahogyan én látom, te sajnos feleannyira sem ismerted ki a barátodat mint azt gondoltad. A barátod amit írtál, az csak hablaty! A lényeg, az hogy ennyi volt.

Ha valóban szeretne akkor ezt megbeszélné veled normálisan majd közös nevezőre jutnátok.


ÉS változtatnál te is és ő is.


Nem mnodom azt hogy abból amit mondott semmi sem igaz, mert biztosan van benne igazság is, de a lényeg annyi, hogy szakított mert neki ennyi volt, nem kellesz már kész.


Amúgy sok nő féltékeny de ennek a fő oka az a bizalmatlanság vagy is az egyik fő oka!

Szóval csak emiatt nem szakított!!


Azt is írtad, hogy megbántod őt és bántó hangnemben beszéltél vele...Ez mit is jelent???

2012. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ASOT! Ne vedd rossz néven nem akarok semmi rosszat kérdezni, csak úgy általánosságban kérdezném, hogy te valami pszichológus vagy, vagy pszichiáter vagy látnok, vagy gondolatolvasó? Vagy túl vagy már a létező összes féle lehetséges kapcsolaton?
2012. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
Maradjon rejtély...
2012. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
AOST! Nem szidtam az anyját vagy ilyenek, csak olyanokat mondtam,pl hogy ha nem vagyok jó neked keres mást,meg akkor menj vissza hozzá. Ilyeneket. De tudod jól,ha az ember ideges,olyanokat mond,amit nem gondol komolyan,és ezzel ő is tisztában van. És arra mire akartál utalni,mikor mondtam,hogy benőt a fejem lágya és akkor azt kérdezted mi itt a kérdés?
2012. szept. 13. 15:51
 5/5 ASOT ***** válasza:

ebből azt értettem, hogy megjött az eszed és talán tisztán látod, hogy a lényeg az , hogy elhagyott és legközelebb majd talán óvatosabb leszel a pasival/pasikkal és megpróbálod jobban kiismerni az illetőt, és belátod h NEM a féltékenység miatt hagyott el.


Ha tényleg szeretett volna akkor veled lenne de nem így van .


Csak azt érts meg, hogy ennek nem az a fő oka h esetleg valamit beszoltál avagy féltékeny vagy. Hanem egyszerűen részéről ennyi volt.


ÉS ne akarj hiú ábrándokat kergetni mert hidd el, hogy nem éri meg.

Zárd ezt le vele. Nem kell a dumája h hiányzol neki mert ez csak hablatyolás.

2012. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!