Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha a párotok ezt írná? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm írta:


"Jó lenne egy srác aki miatt végleg azt tudom mondani XY-nak h ennyi volt mert így nem tudom :s és most nem azt mondom h az XY legyen az de mégsem bánnám ha ő volna az furcsa helyzet ez! De tényleg ne tudja meg amit beszélünk róla"


Ezt valamelyik bnőjének írta ...


Köszi! ;) 17 f (amúgy kidobtam, de azért érdekel ki mit csinált volna :D 2,5 éve voltunk együtt)


2012. jan. 22. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre most mit vársz?
2012. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kuka
2012. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a véleményt, hogy pl te mit csináltál volna a helyemben .. mit nem értesz ezen?
2012. jan. 22. 15:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat ja, miert nem mondta meg neked, ha mar nem akart veled egyutt lenni. Kisse parkapcsolatfuggo lehetett a csaj, ha ugy akart dobni teged, hogy rogton legyen valaki mas helyetted... amugy elbeszelgettel vele errol, meg hogy mi baja veled, vagy csak ugy kidobtad? En azert a helyedben megkerdeztem volna.
2012. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 vnas00000 ***** válasza:
én azért egyszer még meg d*gtam volna xd
2012. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lapát!
2012. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kidobtam rögtön, ezt szerintem nem lehet megmagyarázni, de amugy már beszéltem vele, azt mondta csak hülyéskedett ... de milyen szar duma ez? írok egy nőnek h jo volt baszni .. észre veszi és azt mondom csak poén volt ... egyébként mást is láttam, miket beszélget, jó most nem voltam ott h igazak-e, de azért gyanús .. főleg h a fenti szöveget a legjobb bnjővel beszélte ... akkor csak nem poén ;)
2012. jan. 22. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha a helyében lennék én dobtalak volna ki... Nagyon szemét és alattomos dolog mások dolgaiban turkálni, nyomozni utána, elolvasni a privát beszélgetéseit!!!!!
2012. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazad van, jobb lett volna ha nem tudok róla h ki akar dobni :D:D:D biztos te is ilyen hajógyáris prosti vagy
2012. jan. 22. 16:18
 10/12 anonim ***** válasza:
hát én pl ilyenről nem is szereztem volna tudomást, mert én SOHA nem olvasgattam bele semmijébe a barátomnak. se SMS, se MSN beszélgetés, se e-mail, se facebook. pedig tudom 1-2 jelszavát, mert volt, hogy megkért, hogy menjek már fel megnézni valamit, mert nincs gépközelben. és én sosem éltem vissza ezzel.
2012. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!