Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves vagyok szeretem a barátom de nem akarok 'örökre' vele lenni . Ez a felfogás baj?

Figyelt kérdés
tényleg szeretem de még csak 18 vagyok .. jó vele meg minden de ő túl komolyan áll az egészhez . ( összeköltözést felhozza, meg a gyerektémát ezt igaz csak viccesen de akkor is ). én még vagy 10 évig egyiket se akarom . szakítani nem szeretnék vele mert imádom , én alapból amúgy nem hiszek ebbe az 'örökké nagy szerelem'be .
2012. szept. 13. 01:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
84%
pedig ha vkivel együtt vagy, akkor őt már illene nagyon komolyan venni. minek jössz össze vkivel ha nem "örökre" kapcsolatban gondolkozol?
2012. szept. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
mert reálisan gondolkodok . hány tizenéves kapcsolat szól örökké ?:)
2012. szept. 13. 01:16
 3/57 anonim ***** válasza:
23%
nekem elhiheted a 10 évig nem akarsz egyiket se csak 2 évig fog tartani ;)
2012. szept. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
31%
pár száz évvel ezelőtt ennyi idősen már rég lenne gyereked, szóval simán tarthat egy tini kapcsolat örökké
2012. szept. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz?:DDD
2012. szept. 13. 01:34
 6/57 A kérdező kommentje:
jó azért nem az a valószínűbb. meg én nem akarok még örökké-t...
2012. szept. 13. 01:34
 7/57 anonim ***** válasza:
85%
de ha tizenéves kapcsolat nem tart örökké, akkor tizenévesen nem kéne kapcsolatot kezdeni. nincs ezzel semmi baj, ha komoly kapcsolatra nem érzed magad érettnek, de várd meg míg érett leszel rá és akkor ismerkedj csak. a kapcsolat nem játék. :)
2012. szept. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:

szerintem csak nem elég érdekes a pasid..

ha elvarázsolna, mellette szeretnél maradni :)

am gyereket én se szeretnék, akkor rengeteg mindenről le kellene mondani, pedig már 22 vagyok.

de ha összeköltöztök , el a szülőktől akár még jobban is lehet bulizni, őrültködni :D

2012. szept. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
utolsó szerintem igazad lehet.. nem sok helyre járunk el ő ilyen otthonülősebb én meg bulizósabb. ő sose jön sehova..
2012. szept. 13. 01:42
 10/57 A kérdező kommentje:
utolsó előtti amúgy kicsit érdekes amit írsz. egy kapcsolatot csak akkor lehet elkezdeni ha 'örökké tart'? csak mert én nem ismerek 1 olyan embert se akinek az 1.kapcsolata örökké tartott
2012. szept. 13. 01:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!