Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves vagyok szeretem a barátom de nem akarok 'örökre' vele lenni . Ez a felfogás baj?

Figyelt kérdés
tényleg szeretem de még csak 18 vagyok .. jó vele meg minden de ő túl komolyan áll az egészhez . ( összeköltözést felhozza, meg a gyerektémát ezt igaz csak viccesen de akkor is ). én még vagy 10 évig egyiket se akarom . szakítani nem szeretnék vele mert imádom , én alapból amúgy nem hiszek ebbe az 'örökké nagy szerelem'be .
2012. szept. 13. 01:05
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
83%
Ha igazán szerelmes lennél, a szíved mélyén akkor is ásó-kapa-nagyharang-poronty négyesben gondolkodnál, mégha az eszeddel felfognád is, hogy erre 18 évesen vajmi kevés esélyed van. Bocs, de ha majd találkozol az igazi nagy szerelemmel, megtapasztalod.
2012. szept. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:

Akkor azzal van itt a baj, h ő eléggé más mint te, nem jár el veled sehova, pedig a szórakozás fontos még 50 évesen is.

Csak akkor már lehet h nem bulizásként hanem vmi visszafogottab dolog is megteszi :D De kellenek a programok márcsak az unaloműzés miatt is :)

2012. szept. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
77%

10. hát lehet h furcsa ahogy gondolom, de sztem kapcsolatba csak akkor kéne belemenni, ha nagyon komolyak az ember szándékai. sajnos a mai világban az emberek 80%-a nem ezt csinálja.

persze, gyerekeket nem kell rögtön akarni.

2012. szept. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
32%
Istenem, remélem a válaszok nem komolyak... 18 éves vagy, még nem kell házasságon meg gyereken gondolkodnod, még csak tesztelgeted magad. Az összes válasz haszontalan, bocsi srácok.
2012. szept. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
én is ezen a felfogáson vagyok utolsó:) nem a buli az életem évközbe nem is (nagyon) járok de a nyár nekem a bulizásról szól. ő egyszer sem jött el velem nyáron sehova azt mondja már kinőtt ebből. de én ÉLNI szeretnék. amibe nyaranként beletartozik a buli, meg az, hogy iszok ( év közbe ezt se szoktam de a nyár az nyár:) ) és annyira jó lenne ha részegen ott lenne velem fogná a kezem stb. de ő nem jön... a kikapcsolódást meg igénylem, de ezt így nehéz összehozni így. késő van már nem nagyon tudom megfogalmazni amit akarok, de remélem értitek azért:D
2012. szept. 13. 02:30
 16/57 anonim ***** válasza:
94%

pf én ilyen lányt biztos nem akarnék mint te.. olyan vagy mint egy rossz 14 éves... :S ott is vannak értelmesek, akik tudnak IGAZÁN SZERETNI. Egyetértek azzal a 2 normális válaszolóval. amúgy nem jósolok nektek sok időt max fél év de sztem az is sok


20F

2012. szept. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, de Te szerintem érettlen döntésképtelen komolytalan kislány vagy :). Most komolyan? Minek a buli? Azért, hogy elverj több ezer ft-t? Nekem többet jelent egy együtt lét a párommal mint egy party több idegennel. Úristen... 18 éves vagy, felkéne lassan nőni és nem hepajkodni...
2012. szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
én 17 voltam mikor összejöttem a párommal,most 22 vagyok=DDDDmiért nem akarsz vele maradni?ilyen fiút nem fogsz találni még egyet aki veled tervezi a jövőjét=)))
2012. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
91%

Látod erről beszélek, az erkölcsi romlás. Szegény srác...

Megmérettetik embernek fia! Ki mint vet, azonképp arat...

2012. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
"Istenem, remélem a válaszok nem komolyak... 18 éves vagy, még nem kell házasságon meg gyereken gondolkodnod, még csak tesztelgeted magad. Az összes válasz haszontalan, bocsi srácok." - Ezzel nincs gond, csak a srácot ne hülyitse akkor, vagy szebben mondva, ne játszon az érzéseivel. Ja,és bele se kezdjen komoly kapcsolatba. Amúgy más baj nincs a hozzáállásával.
2012. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!