Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves vagyok szeretem a barátom de nem akarok 'örökre' vele lenni . Ez a felfogás baj?

Figyelt kérdés
tényleg szeretem de még csak 18 vagyok .. jó vele meg minden de ő túl komolyan áll az egészhez . ( összeköltözést felhozza, meg a gyerektémát ezt igaz csak viccesen de akkor is ). én még vagy 10 évig egyiket se akarom . szakítani nem szeretnék vele mert imádom , én alapból amúgy nem hiszek ebbe az 'örökké nagy szerelem'be .
2012. szept. 13. 01:05
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Ezt tudja ő is? Mert ha igen nincs gáz, de ha nem akkor mondd el neki időben. Elég sok a lelkileg sérült egyén ezen az oldalon, és nem hiányzik még 1 nőgyűlölő!
2012. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kicsit megvadítani ;)

Ez a részegen fogja a kezed dolog pl jól hangzik :D

2012. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
69%
Jaj kérdező, látszik, hogy annyira kis gyerekes vagy még. Az átverést nem az idióta bulikázásaidon értettük, hanem azon, hogy érzelmileg baszod át a nyomorult gyerek fejét. 18 évesen minden normális fiatal szórakozik, bulizik, pezseg. Hanem itt arról van szó, hogy ki nem szarja le, hogy csalódtál, bocs? Tudod, hányszor fogsz még? talán nem mást kéne használni sebtapasznak, hogy kiheverd. Ha csalódtál, magánügy, dolgozd fel egyedül, lépj túl rajta, ne pedig olyannak szívd a vérét, és rabold az idejét, aki komolyan gondolja veled ellentétben. Mert az átverés ez esetben ezt jelenti: ez nem kiegyensúlyozott kapcsolat. Hogy éreznéd magad fordított helyzetben? Szerelmes vagy, tervezel, közös jövőt akarsz, viszont életed értelme csak elvan veled és semmit se lát benned meg a kapcsolatban, mert csalódott valamikor? Ébresztő!
2012. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

fuuu te utolsó nagyon hülye vagy esküszöm.


'Az átverést nem az idióta bulikázásaidon értettük, hanem azon, hogy érzelmileg baszod át a nyomorult gyerek fejét.'


mivel baszom át? hogy 18évesen tudom, hogy nem leszünk együtt örökké?


'talán nem mást kéne használni sebtapasznak, hogy kiheverd. Ha csalódtál, magánügy, dolgozd fel egyedül, lépj túl rajta, ne pedig olyannak szívd a vérét, és rabold az idejét, aki komolyan gondolja veled ellentétben.'


már régen kihevertem te miről beszélsz? csak az volt a lényege annak amit leírtam, hogy őt jobban szerettem. erről nem tehetek. ezért nem fogom elhagyni a mostani barátom mert őt nem szeretem annyira mint az exem.


'Hogy éreznéd magad fordított helyzetben? Szerelmes vagy, tervezel, közös jövőt akarsz, viszont életed értelme csak elvan veled és semmit se lát benned meg a kapcsolatban, mert csalódott valamikor? Ébresztő!'


én is szeretem nem érted? de magyarázd meg, hogy nem. te biztosan 1000% jobban tudod mit érzek. ki mondta, hogy csak elvagyok meg nem látok se benne semmit se a kapcsolatba? leírtam, hogy imádom imádok vele lenni, de úgy érzem, hogy irracionális, hogy majd ő lesz a férjem meg stb

2012. szept. 13. 22:26
 35/57 anonim ***** válasza:

Tudsz te értőn olvasni egyáltalán? Látszik, hogy nem sikerült értelmezni, amit írtam vagy nem akarod. Na, ki itt a hülye? (nem kell kikérni magadnak, egyértelműen látszik...)

Nem vagy szerelmes, ő meg az, ez itt a rohadt nagy különbség.Leírtad, hogy nem vagy szerelmes, a saját szavadat ne hazudtold már meg, te szerencsétlen. te elvagy vele azzal a tudattal, hogy úgyse leszel vele hosszú távon, ő viszont nem így tervez, hanem komolyan. Felfogtad már végre a kis agyacskáddal, hogy ez itt az átbaszás? ha ő is így lenne veled, akkor mondhatnánk, hogy fair play, de ÍGY NEM. De nekem végülis mindegy, mindenki azt kapja, amit megérdemel. Csak a barátodat sajnálom...

2012. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
ki írta most azt, hogy szerelmes vagyok? TE SZERENCSÉTLEN..:D a szeretet és a szerelem között van különbség. de okéééé köszönjük a hozzászólásod MISSS:)
2012. szept. 13. 23:40
 37/57 anonim ***** válasza:
kemény csajszi :D lesz bunyó is? :D
2012. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

ja amúgy 16:24

sajnos nem nagyon megy amit írsz. akárhova elhívom (házibuli,disco,iszogatás) ő nem jön... nekem meg hiányzik a közös kikapcs. igénylem, szükségem van rá. közös programok se nagyon vannak ezek hiányában pedig nem tudom mi lesz.

most én vagyok beállítva a szívtelen, gyerekes dögnek de szerintem az se véletlen, hogy nem tudom vele elképzelni az örökkét. vannak azért elég érdekes dolgai amikor összeveszünk valamin például elhord mindig az utolsó k*rvának, holott én a hülyénél csúnyábbat még sosem mondtam rá, és azt is csak poénból. elég sokszor megbánt. alapból tényleg szeretem és nem akarok szakítani se vele mert igazából jól megvagyunk meg stb de örökké nem tudom elképzelni vele. lehet ha ezt nem csinálná, ha eljárnánk többször szórakozni vagy csak simán sétálni stb akkor jobban tudnék én is tervezni mert látnám az értelmét annak, hogy 10év múlva is együtt legyünk mert minden olyan jó, mert nem unatkozok vele, mert eljárunk ide-oda mert nem hord el mindennek 1-1összeveszésnél stb.

2012. szept. 14. 00:16
 39/57 anonim ***** válasza:

a veszekedések is azért vannak mert stresszes h nem mozdul ki sehova.. senki nem birja hosszú távon a folyamatos tanulást/gépezést/bezártságot, folyton ugyan azokkal lenni..

én se birnék olyan csajjal együtt élni aki sehova nem jön el velem :/ mégha ebbe benne van a veszélye h berugunk, meghalunk v bármi :D mert ilyen indokokat is feltudnak ám hozni h részegen megölnek, meg elütnek meg minden van :D

2012. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
de hát ez az élet:D egyszer úgyis meghalunk nehogy már ezen aggódjunk mindig. és ha berúgunk akkor mi van?! :D
2012. szept. 14. 01:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!