Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves vagyok szeretem a barátom de nem akarok 'örökre' vele lenni . Ez a felfogás baj?

Figyelt kérdés
tényleg szeretem de még csak 18 vagyok .. jó vele meg minden de ő túl komolyan áll az egészhez . ( összeköltözést felhozza, meg a gyerektémát ezt igaz csak viccesen de akkor is ). én még vagy 10 évig egyiket se akarom . szakítani nem szeretnék vele mert imádom , én alapból amúgy nem hiszek ebbe az 'örökké nagy szerelem'be .
2012. szept. 13. 01:05
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
Kérdező én ugyanazon a véleményen vagyok, mint te. Én sem hiszek az ilyen örökké tartó szerelemben. Plusz ugye vannak azok a tipikus esetek, amikor két hónap valaki már a esküvőt, gyerekeket tervezi, meg örökre együtt és rá két hónapra szakítanak, majd egy új pasival ismét elkezd tervezgetni. Az olyan hozzászólásokon jót röhögtem, aki szerint nem vagy komoly egy kapcsolathoz:D mégis miért? tudja, hogy semmi nem tart örökké, szeretheti attól a párját, csak valószínűleg nem vele fogja leélni az életét. Meg, hogy átveri a pasiját?:D könyörgöm, ha szereti, nem veri át, mégis hány lány maradt a legelső pasijával élete végéig? 100ból kb. 5 db.
2012. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam mikor összejöttünk...már akkor tudtam hogy örökre Vele akarok lenni...eddig jó úton haladunk felé, mert 5 éve együtt vagyunk, nem untuk meg egymást és imádjuk egymást.

Ha már most így gondolkozol, akkor inkább szakíts Vele, ha szereted ha nem...Ahogy leírtad Neki komoly kapcsolat kell...akkor hagyd hogy had találjon olyan párt aki szintén így gondolkodik...


N22

2012. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

kb. 13. voltam

nem azért van a másik nem h "szórakozgasson" vele ez ember, rossz értelemben. a kapcsolat egy nagyon komoly dolog kéne h legyen. az nem úgy van h gondolunk egyet és kapcsolat lesz. a kapcsolatot mindig úgy kéne tervezni h egy életre szól. és azzal kéne kapcsit kialakítani, akivel el tudjuk képzelni az életreszóló kapcsolatot. különben minek? semmi gond ha 18 évesen nem gondolkozol még így, de akkor a kapcsolattal is várj. csak azért h legyen meg mert nem bírsz magaddal, nem kell kapcsolat, meg csak azért mert mindenki másnak van csak neked nincs.

és igen, a szerelem. ha igazán szerelmes az ember, akkor komolyan gondolja h az az egy ember kell neki mindig, senki más. és az is fontos h jól összeilljenek, kiegészítsék egymást. ha ezt megtalálod, akkor meglátod, mennyire jó és meglátod h ennek van értelme. mondom nem gond ha 18 évesen nem így gondolod még, csak addig még várni kéne, mert később megbánhatod a könnyelműsködést.

most jöhet a lepontozás, hajrá átmeneti, ideiglenes párkapcsolatok!

2012. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy még!

Nincs azzal baj, ha még bulizni akarsz és nem komoly kapcsolatot, csak akkor ne hülyítsd azt a szerencsétlent.

2012. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem az a baj, hogy szórakozásból vagy a pasiddal, de akkor ismerd már be magadnak könyörgöm, hogy nem szereted IGAZÁN. 18 évesen az ember még csak tanulja, hogyan kell működtetni egy párkapcsolatot, ez így van rendjén. De akkor viszont ne álszenteskedj azzal, hogy "imádod" a barátodat, mert még egyszer mondom, hogyha IGAZÁN szeretnéd, akkor nem agyalnál ilyesmin, hogy ő túl komolyan áll az egészhez és kiráz a hideg attól, hogy veled éld le az életed. Kicsit visszataszító, amit művelsz, ennyi az egész, mivel a barátod veled ellentétben komolyan gondolja. Vigyázz nagyon, hogyan viselkedsz másokkal, mert ezt kapod vissza. Nagyon hülyén fogod magad ugyanis érezni, ha majd találkozol olyannal, aki tényleg megfog és míg te komolyan tervezed vele, addig neki csak egy kellék vagy a hétköznapjaihoz. Úgyhogy szakíts szépen és keress olyan, aki hasonlóan áll jelenleg a kapcsolatokhoz.
2012. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
az előtte levő exembe szerelmes voltam. ő volt az 1.szerelmem. vele el tudtam volna képzelni, hogy leélem az életem vele. akkor nem érdekelt a buli se semmi. csak ő.. igazatok lehet. nem vagyok szerelmes belé, 'csak' szeretem. ez ezek szerint kevés.
2012. szept. 13. 13:54
 27/57 A kérdező kommentje:
ja amúgy, hogy átverem azzal nem értek egyet. ő tudja az 'igényeim' a bulikról meg stb. nem tudom melyik válaszoló írta, hogy mire jó a buli csak elverem a pénzt. hát ez az én életem és 18évesen igen is bulizok, nem 40 évesen akarom majd legalább kiélni magam 5gyerek mellett.:) azt meg, hogy éretlen vagyok nem hiszem... bár ha jobban belegondolok, az előtte levő exem volt ugye a nagy szerelmem és nagy csalódás volt amikor vége lett. azóta változott meg a véleményem kb mindennel kapcsolatban. a buliról, arról, hogy nem hiszek az örökkében stb.. lehet, ha az exem előtt találkozok vele még máshogyan állok hozzá.
2012. szept. 13. 13:58
 28/57 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem nyújt neked eleget.. bár ahogy elnézem egyébként elég visszafogott vagy úgy általában, engem nem lehetett sose leállítani, se évközbe se nyáron :D

És jól teszed h most ezt is kipróbálod, 1x élünk, mindent ki kell próbálni amit csak lehet és nem kell beszarni ;)

És tuti van olyan akivel akár "örökre" is jól éreznéd magad, nekem is volt már akivel sose fogytunk ki a lehetőségekből, mindig érdekes volt :)

2012. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
igazad lehet:) na m1 majd lesz valahogy:)
2012. szept. 13. 15:40
 30/57 A kérdező kommentje:
ja amúgy visszafogott nem vagyok csak a városba ahol lakok elég rossz a felhozatal bulik terén.. nyáron meg lehet menni máshova:)
2012. szept. 13. 15:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!