Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szivassam meg?

Figyelt kérdés

Kedves fiúk, lányok! Van 1 fiú akivel korábban kavartam, majdnem beleszerettem, de észrevettem hálistennek még időben hogy egy álnok hazudozó, szoknyapecér! És most hallom visszafele a közös haveri körből, hogy mindenféle bolondnak állit be, és hazudozik rólam össze vissza! Mivel egy olyan lány vagyok, aki ezt nem hagyja annyiban, nagyon csúnyán meg akarom szivatni! Segitsetek pls, hogy hogy szivassam meg, mert nagyon kegyetlen akarok lenni :P

Előre is köszi mindenkinek! :D


2012. szept. 13. 13:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves vagy?
2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13
2012. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
uhh ez nagyot ütött.......:P
2012. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kicsi bogár, szerintem ennyi idősen nem azon kéne gondolkodnod, hogy hogyan szivasd meg a srácot akivel "kavartál" (amúgy hogy a francba kavarhattál valakivel is ennyi idősen?) hanem azon hogy a kishableány vagy Csipkerózsika a cukibb hercegnő....
2012. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 15:06


a korát nem tudjuk :D a 13-at egy válaszoló írta :D viszont agyi szinten eltalálta ;)

2012. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!