Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Nem gyanús?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Nem gyanús?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel lassan fél éve "járunk"! Kicsit komplikáltak a dolgok, mert ahhoz képest hogy közelebb van a 30hoz, mint a 25höz nagyon érdekes és gyerekes dolgai vannak. És ami a legdurvább..számomra, hogy több nő ismerőse/barátja/haverja van mint pasi.

Ő nem jár sörözni/kocsmázni/focizni jár..bármi pasis program haverokkal, ő haver(barátnőkkel) kávézgat, találkozgat..persze csak baráti alapon!

De természetesen az összes ilyen haver csaj engem ki nem állhat, okot nem adtam rá. Megismernek és már mintha riválisnak látnának. Holott elvileg ők csak barátok!

És persze én vagyok az, aki nem tudja megérteni hogy férfi és nő között igenis van barátság és én féltékenykedem ok nélkül és én veszekszem.

Az mellékes, hogy női szemmel egyből kiszúrom, hogy minden ilyen kis haver csaj/nő teljesen oda van páromért és nem is leplezik. Csüngnek rajta, mint a gyerekek. És "párom" pedig szemmel láthatóan kifejezetten élvezi a helyzetet.

Szerintetek ezt lehet tolerálni? És még nekem kellene megértőbbnek lennem?

25/N


2012. szept. 13. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mit akarnak a csajok, ha a párodnak te kellesz?
2012. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem a bátyáim azt mondták, hogy az a pasi, aki 30 felé jár és még sose volt komolyabb kapcsolata, amik évekig tartottak, annak mindnek van egy kis stiklije. Ezek szerint a barátodnak is. igazából nem tehetsz semmit. vagy megszokod vagy megszöksz. de lehet hogy tudod ezt az egészet csillapítani ha te is fiúbarátaiddal 1-2x elmész italozgatni. lehet leesne egy kicsit a földre a pasid és átérezné a helyzeted...
2012. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Vagy mi az a mi gyanús?
2012. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is több havercsaja van. engem nem zavar, mert nekem is vannak fiúbarátaim-szakmai dolgokról velük tudok dumálni.


De mi az, h pasis program? :O


Szerintem toleráld, mert ha kiakadsz, azzal inkább ellenérzést váltasz ki.

2012. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akiről beszél arra ne legyél féltékeny teljesen felesleges.
2012. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én meg túl féltékeny típus vagyok ahhoz, hogy ezt elviseljem..

23N

2012. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak férfi haverjaim/barátaim! Ezzel nincs is probléma. De az, hogy párom heti szinten más és más nő barátokkal találkozgat, "csak beül valahova egy kicsit beszélgetni" ahelyett hogy azt az időt velem töltené vagy velem ülne be valahova az zavar. Mi alig beszélgetünk, mert nem tudunk beszélgetni..mármint én igényelném, de úgy látszik ő velem nem tud.

Hogy állandóan hívják telefonon és minden kis csip-csup ügyeiket az én párommal akarják megbeszélni az zavar. Gyakorlatilag napi kapcsolatban áll némelyikkel, telefon személyes találkozás vagy facebook.

Én ezt sem megérteni, sem tolerálni nem tudom!


Csak az érdekelt más mennyire tudná elfogadni ezeket a dolgokat!?

2012. szept. 13. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tolerálnám!

Amúgy miért raktad idézőjelbe "járunk" és "párom" szót??

Most akkor mi van köztetek konkrétan?

2012. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért raktam idézőjelbe, mert ezek tények..de számomra többet jelent ez a két szó. Páromtól többet várnék és egy felnőtt kapcsolatban nem hiszem hogy ilyen problémákkal kellene foglalkoznom, -mert elő sem fordulnának-.
2012. szept. 13. 17:36
 10/12 anonim ***** válasza:
És akkor mért vagy még vele? Vagy fél évig bírtad? Szerelmes vagy?
2012. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!