Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy külföldi zenésszel, szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
A fesztiválon ahol felléptek, ott is rámköszönt,és azóta folyton ír,ahányszor látja, hogy fent vagyok. Olyanokat ír, hogy mióta látott azóta nem bír kiverni a fejéből, még ha próbál is elfelejteni,mert tudja, hogy a távolság miatt nehéz lenne,stb...hogy fél attól,hogy nem fog tudni parancsolni az érzéseinek.Tegnap bekapcsolta a kameráját, a másik notebookján az én képeim voltak kinyitva...komolyan gondolhatja amit ír?
2012. szept. 13. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Már törölték egyszer, nem unod még?
2012. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem? megeshet.
2012. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet, egyébként én is egy zenésszel jöttem össze, már egy éve együtt vagyunk, és ő is egy nagy fesztiválon "nézett ki magának" engem :D csak ő nem külföldi hanem magyar.

szóval nem tudom miért hiszi mindenki egyből azt, hogy kamu a kérdés.

2012. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A külföldi zenészek sose vegyülnek el a közönség között Magyarországon ;)
2012. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem-e? voltál már a Csillebérci Metalfesten, vagy Hegyalján? gondolom nem...
2012. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem jött be, de, voltam...
2012. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor miért mondasz hülyeséget? :D

Idén Hegyalján együtt ittunk Mitch Luckerrel a Suicide Silence-ből, és nem mi loholtunk utána, ő jött be a "pórnép" közé, Metalfesten Johann Hegg az Amon Amarthból a közönségbe állva nézte végig a Pokolgépet... és még vagy 50 ilyet tudnék mondani

ennyit erről

2012. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jahm persze, bemegy a "pórnép" közé és kiválaszt egy magyart, akit soha a büdös életben nem fog meglátogatni kb. mert állandóan turnézik. Max egy szex erejéig...
2012. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!