Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavaly megismerkedtem, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly megismerkedtem, egy külföldi lánnyal (lent)?

Figyelt kérdés
Múlt nyáron megismerkedtem egy lánnyal. Én teljesen belezúgtam, bár nem tettem semmit, meg ídő se nagyon volt (össz. 2 hetet voltunk kint). Azóta is szinte egész nap rágondolok. Gondoltam, hogyha elutasít , akkor megszűnik az érzés, ezért megkérdeztem, hogy bejöttem -e neki, és azt válaszolta, hogy igen. Most nyáron megyek ki újra (és ő is) de most 3 hetet leszünk. Szrintetek mit tegyek? megéri ennyi időre bármibe is belekezdeni? 17F
2011. máj. 5. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hová mentek?
2011. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ausztria
2011. máj. 5. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, 3 hétnyi szex.
2011. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem valószínű, hogy tartós kapcsolat tud kialakulni.Inkább ne lendülj bele. Maradjatok barátok.
2011. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ausztria szomszédos ország, oda még átugorhatsz néha. Mondjuk attól is függ, h te melyik részén lax az országnak, és ő melyik részén lakik.
2011. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért ne? csomó ismerősöm él nemzetközi kapcsolatban, ha valamelyikőtök hajlandó költözni a másikért, akár hosszú távon is működtethtő. ^^
2011. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
menj bele. ja és azok akik nemet írtak.. olvassák el a Dear John-t Nicholas Sparkstól:)
2011. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!