Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt mások által is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt mások által is szépnek tartott lányok, akiknek valamilyen oknál fogva még sincs párjuk? Mit gondoltok lányok, miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Korotokat írjátok meg és a megyét, ahol laktok!


F24


2012. szept. 13. 20:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi kb honnan vannak a legtöbben. De akkor vegyük újra, nem kell megírni a megyét. Csak a kérdésre a választ. Elnézést, ha félreérthető volt.
2012. szept. 13. 20:52
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Ránézésre komoly vagyok és ez taszító. Hogy mennyire vagyok szép, azt nem tudom, de szégyellni való nincs rajtam.
2012. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első értelmes válasz! :)
2012. szept. 13. 20:56
 14/29 anonim ***** válasza:
Szingli fiú, véletlenül sem kötekedni, vagy provokálni akarok, de ma este kényszeres vélemény leírásban szenvedek. „Ha nem tetszik a kérdés nem válaszolsz, ennyi.” Nem tetszik a válasz, figyelmen kívül hagyod, ennyi. „Még,ha ismerkedni is szeretne, akkor is inkább segíteni kéne és nem támadni.” Értsük már meg, hogy ez az oldal nem társkereső. Ez a ki mit érdemel meg, ez meg egy nagyon bonyolult és összetett kérdés. A megérdemlés nem így működik. Ennyi erővel nagynéném is megérdemli az ötöst a lottón, mer már 40 éve lottózik? Vagy akkor a magyar válogatott is megérdemli a vb kupát, mert annyira küzdenek? Nem így van. Boldogságot az érdemel meg, aki tesz érte, aki küzd érte.
2012. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Mi küzdés van abban, hogy a nagymamád 40 éve lottózik és abban, hogy a magyar válogatott küzd? Ugyanis a kettőben nem sok küzdés van. Feladja a lottót, reménykedik, a magyar csapat meg feladja a harcot idő előtt és reménykedik. Ez a közös bennük. Én már tettem a boldogságomért, át is éltem, tudom mi az, csak egy kérdést akartam felrakni, de látom, az értelmes embereket is lefujjogják. Ennyit erről. Biztos valami sikertelen lány lehetsz...
2012. szept. 13. 21:27
 16/29 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdésre értelmes válaszok.
2012. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
"Biztos valami sikertelen lány lehetsz..." Nem nyert. És ne kezdjünk már személyeskedni. Elismerem, a focis és lottós példa nem voltak jók, nagyon sarkítottak voltak. A bajom csak az, és azért hoztam ezeket a példákat, mert ma, ahogy figyelem az embereket, állandóan ezzel takaróznak, meg ezen szenvednek, hogy ők valamit megérdemelnek. De nem így működik. Ezért hoztam a példákat. És ezért írtam, hogy bonyolult kérdés, mert az igaz, hogy a magyar válogatott is küzd, ettől függetlenül még nem érdemlik meg a kupát/győzelmet/stb...
2012. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Megértem az álláspontodat, de hidd el ha tudnád az életem nagy vonalakban, nem mondanád azt, hogy nem érdemelnék meg. De most nem rólam van szó, én csak egy kérdést tettem fel. Én inkább azon akadtam ki, hogy tök ismeretlenül egymásnak esnek itt az emberek, most különösképpen nekem estetek. Olvasd vissza a kommenteket! Mi bántót kérdeztem, hogy ezt kaptam? Egyszerűen nem értem ezt...
2012. szept. 13. 21:36
 19/29 anonim ***** válasza:
Nézd, megértelek. Azért annyira nagy bántások nem történtek itt. Nem liheged kicsit túl ezt a pár poénosnak SZÁNT megjegyzést? Ne aggódj, nem csak a Te életed érdekes, mesélhetnék én is, csak nem hiszem, hogy ez bárkit érdekelne. Én mégsem gondolom, hogy megérdemlem. Miért érdemelném? Megint a focis példa, és nem lesz jó ide, de leírom. Most ha 100-szor kikap a válogatott, és százegyedszerre is ugyanolyan bénán játszanak, akkor megérdemlik a győzelmet? Ne vedd támadásnak, vagy sértegetésnek, kötekedésnek a válaszaim.
2012. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jó értem, és tudom, hogy tenni kell érte. Egy kollégiumban lakok most, és igyekszem tenni érte. Sok embert kérdeztem már, érdeklődtem erről-arról. Maximum válaszoltak, de nagyon kevés esetben érdeklődtek viszont. Ez fura, rossz. Nem értem mi bajuk az embereknek, hogy bezárkóznak teljesen. Egyszerűen nem tudom, hogyan lehetne barátkozni már ebben a világban úgy, hogy ne értsék félre....nem tudom mit tehetnék még.
2012. szept. 13. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!