Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt mások által is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt mások által is szépnek tartott lányok, akiknek valamilyen oknál fogva még sincs párjuk? Mit gondoltok lányok, miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Korotokat írjátok meg és a megyét, ahol laktok!


F24


2012. szept. 13. 20:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Nem értem mi bajuk az embereknek, hogy bezárkóznak teljesen"

Ilyen a városi élet.A városban csak egymás elől szívod el a levegőt a táplálékot a helyet és mindent.Ez a birtoklás világa amikor fal közé zárják magukat az emberek.Ugye a városon belül fertőtlenítővel mindent kisikálok mert az enyém a mérget meg kidobom a városfalon kívülre mert az már nem az enyém le van szarva.Bezárják magukat a fal közé és nem csak testben lélekben is.

2012. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jó messze jutottunk a szép-lány-megye statisztikától:D Nézd, nem lehet, hogy nagyon rágörcsölsz? Azt megérzik az emberek. Lazulj el. Én a helyedben a mindenhol ott vagyok taktikát alkalmaznám. Azt értem alatta, hogy pl lejárnék a kondi terembe, a bulikba, a kocsmába, hogy lássák az arcom. Onnan már könnyebb.
2012. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod. Ezt már szeretem, amikor értelmesen, támadások nélkül tudunk beszélni. Mindig így kéne. :D
2012. szept. 13. 22:28
 24/29 anonim ***** válasza:

Aki szép lány és egyedül van az:

1.Szerelmi bánatban szenved

2.nem akar kapcsolatot mert élvezni akarja a szingliséget

3.Valami nem stimmel a fejében,és hiába szép nem kell senkinek..

2012. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen, jó dolog vitatkozni, csak ma sajnos az internetes társadalom 99%-a erre alkalmatlan. Mert ha más véleményen vagy, egyből megy a kurv@anyád, meg a lepontozás. Kár. Lényeg, hogy oldódj fel, élvezd a koli létet. Majd jönnek a barátok is, csak ne mindenáron barátkozni akarj, inkább "sodródj".
2012. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem teljesen igaz rám, hogy egyedül vagyok, de azért mégis...:) Mindjárt kifejtem: 26 éves nő vagyok. A munkahelyemen ismerkedtem meg egy férfival. Együtt vagyunk ugyan, de titokban, tehát a kollégák nem tudnak rólunk, de a családjaink igen. Kb. egy éve tart a kapcsolatunk. Kezdetben minden szép és jó volt, imádott engem. Aztán kb. 3 hónap elteltével elbizonytalanodott. Hogy miért, a mai napig rejtély számomra. 30 éves a párom, meglehetősen bonyulult a lelki világa, kicsit pesszimista alkat. A lényeg, hogy saját elmondása szerint, mind külsőleg, mind belsőleg minden rendben van velem.

Nem akarom fényezni magam, de úgy gondolom, hogy tényleg minden megvan bennem, hogy szeretni lehessen engem. Szép, csinos, ápolt vagyok, aztán okos, jól nevelt és művelt is, stb. Épp ésszel nem igazán tudom felfogni, hogy mi kivetnivalót lát bennem, vagy mi az ami miatt még mindig bizonytalankodik. Az ismerőseim mind azt mondják, hogy egy ilyen lány biztosan könnyen és gyorsan talál magának valakit. De én sajnos nem így látom.


Az elmúlt időszak nagyon jó önismereti tréning volt számomra. Minden kapcsolatomban elkövettem azt a hibát, hogy túlzottan türelmes voltam, túl sokáig vártam, hogy kiálljak magamért, hogy megmondjam, hogy nekem ez így nem jó. Hajlamos vagyok arra, hogy ha megszeretek valakit, akkor a saját igényeimet háttérbe szorítom miatta.

Ebben a kapcsolatban is ezt csinálom. Talán gyávaságból és félelemből...annak ellenére, hogy van valakim, mégis úgy érzem, hogy egyedül vagyok.


Bocsi, hogy nem igazán a kérdésedet válaszoltam meg, de ezt le szerettem volna írni ide.

2012. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mert aki nekem tetszene, én nem tetszem neki, akinek meg én tetszem, ő nem tetszik nekem.

Ez egy bonyolult ügy, ezért vagyok egyedül :(

25L

2012. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Kedves 26 éves Nő!


Köszönöm, hogy leírtad a történetedet dióhéjban. Nos, tudod ez az amit nem értek én sem. ELhiszem, hogy okos vagy, művelt, csinos, tehát tényleg minden meglehet Benned, ami egy sikeres kapcsolathoz kell. De megválaszoltad a saját költői kérdésedet. Lehet, hogy nem a "Te készülékedben" van gubanc, vagyis az elbizonytalanodás. Nem gondoltál még arra, hogy esetleg Ő nem érzi magát méltónak egy ilyen nőhöz? Mi, férfiak, hajlamosak vagyunk elkövetni azt a hibát, hogy lebecsüljük magunkat, amikor egy csinos, művelt, kedves nő a közelünkbe kerül. Ez szerintem inkább a párod önbizalomhiányából fakadhat. Én azt mondom, a pesszimizmus is itt gyökerezik. Hiszen aki elégedetlen magával valahol, az látja meg a környezetében is először a negatív dolgokat. De nyitott vagyok minden gondolatra. Lehetséges, hogy ez egy tévedés. Akkor elismerem.


Pont a minap gondolkodtam el azon, ha most lenne barátnőm, hogyan viszonyulnék Hozzá. Természetesen szeretném, ez a legfontosabb. De arra is rájöttem, hogy nem lehetünk mi magunk, párunk "megmentői", mert akkor rengeteg energia megy el arra, hogy éreztessük vele, nagyon szeretjük és jó minden vele. Tehát fontosnak tartom, hogy olyan nőt keressek, aki azért nem egy öntelt ember, de pozitívum, ha tisztában van az értékeivel (ami nem azt jelenti, hogy hivalkodjon) és legyen egy természetes elégedettség benne önmagával szemben. S akkor majd túl tud nőni a gyengeségeken. Persze ugyanez férfiakra is értendő. Fontos a középút megtalálása önmagunkkal, párunkkal kapcsolatosan. Kompromisszumokat is kell kötni, nem biztos, hogy ezek mindig nekünk kedveznek, de tudnunk kell, hogy legközelebb esetleg tényleg nekünk kedvezhet. S az egyensúly megmarad.


Utolsó válaszolóm: Ismerem ezt a helyzetet, egyszerűen csak nincs szerencsénk, legalábbis most. De miért ne állhatnánk azon a nézőponton, hogy a magad ura lehetsz, és rengeteg szabadidőd van, amit arra használhatsz fel, amit szeretnél? Járjunk nyitott szemmel és legyünk derűsek, amikor tudunk. Nem hiszem el, hogy a kedvességre egyszer se figyelne fel valaki. :)


Írhat bárki privátban, szívesen beszélgetek!

2012. szept. 14. 16:42
 29/29 éénvagyok válasza:

Szia, remélem tudok Neked segíteni kicsit majd a véleményemmel. :-) / bár látom, jó régi a kérdés :-D :-/ /

Tehát ... én egy 22 éves, igen csinos, vonzó lány vagyok - persze ízlések és pofonok - , de szép arcom és jó testem van, a személyiségem is teljesen rendben van. Tudom, hogy mit akarok, erős személyiség vagyok, elég tüzes, szenvedélyes, érdekes, mégis aranyos.

Na de , hogy a lényegre térjek ! :-D


Én azért is vagyok egyedül , többek között, mert nem is szeretnék párkapcsolatot, furcsán érzem benne magam, a szabályok, amik egy kapcsolattal együtt járnának, számomra nagyon távoliak, nagyon szeretnék kötődni valakihez, de legalább annyira tartok is az egésztől, hogy esetleg megunom, csalódni fogok, nem úgy értve, hogy kihasználnak, hanem pl. az érzésben. Mert amíg csak tetszik valaki, addig érdekes, viszont lehet ha jobban megismered, rájössz, hogy nem is olyan nagy szám, és akkor a nagy lendület eltűnik a semmiben, és az egy elég kellemetlen érzés tud lenni.

Nekem többek között ez a gond.


Ha általánosságban érdekel - márpedig gondolom igen -, akkor attól, hogy valaki vonzó és szép, biztosan akadnak ugyan udvarlói, .... de , nem biztos, hogy az a nő számára is elég lesz.

Ha egy mutatós, ambiciózus nőről beszélünk, annak valószínűleg lesznek igényei, és nem feltétlenül találja meg ezt azok között, akiktől kaphatná.

Aztán a munka, suli, suli mellett munka, nagyon nagyon le tudja foglalni az embert, hol ismerkedjen ?

Nekem például a főiskolán mindenki tabu, túl férfiatlan mindegyik, meg egyébként sem jönnék onnan össze senkivel.


Amit még el tudok képzelni, ami talán nálam is erősen jelen van, hogy félti a nő a függetlenségét.


Ma már nagyon sok a talpraesett csaj, megállják a helyüket egyedül a világban, nem igazán van szükség férfiakra, akik megvédik őket, így annyira hozzászoknak ehhez az életmódhoz, hogy nagyon nehéz őket kiszakítani onnan.

2013. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!