Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan müködik ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan müködik ez? Minden eldől egy találkozás alatt vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Amikor először szóba álltok egy fiuval,akit a barátnőtök mutat be,már akkor eldől hogy járnátok-e vele vagy sem?Olvastam hogy sok minden eldől egy csajban pár másodperc alatt amikor először meglát és beszélgettek.Ugy értem hogyha elsőre nem tetszel meg neki,már sosem fogsz neki kelleni.
2012. szept. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2012. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyéne válogatja. Az intelligensebbjénél nem így működik, inkább azt mondanám, hogy külsőre van egy igény (nem feltétlenül magas, vagy speciális), ha azt megugrod, utána előbb meg akar ismerni és utána dönt.
2012. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez hülyeség szerintem is. ha ránézek valakire nem fogom egyből eldönteni, hogy járnék-e vele vagy sem.

A mostani barátomról például nem is gondolta, volna, hogy valaha akármi is lesz majd köztünk. Nem is igazán tudom mit gondoltam róla amikor megláttam.

2012. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem másodpercek alatt, én inkább azt mondanám, hogy az első randi után dől el minden. Már ha nem moziba, vagy egyéb helyre megy két ember.

Pár együtt eltöltött óra után azért már lehet érezni, hogy ott van az a vibrálás, avagy minden zsigerem tiltakozik a srác ellen...

2012. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!