Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem? Menjek hajora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem? Menjek hajora vagy maradjak a mostani parommal?

Figyelt kérdés

Hosszu leszek...:)De tanacsra van szuksegem nagyon gyorsan.

21 eves leszek.2 eve van egy 25 eves baratom, egesz kapcsolatunk soran sokat veszekedtunk, de nagy szerelem tenyleg.Teljesen a befolyasa ala kerultem, nagyreszt miatta nem mentem tavaly fosulira(mert azt mondta akkor szakit velem), utana elhataroztam elmegyek hajora, o meg persze hogy jon velem...ez volt tavaly nyaron, de sajnos egesz nyarat Londonba toltotte kiment dolgozni ez nekem rosszul esett de hazajott..megint szep volt minden am az interjunk kozoltek velem mivel nem vaggyok 21 nem mehetek amerikaba dolgozni...itt jott a nagy valosag..nincs se suli, se munkahely. Decemberben ujra hivtak h megis ha szeretnek menni mehetek januarban..el tudjk intezni...am ekkora elhataroztuk a bartommal hogy elmegyek ideiglenesen angliaba gyerekekre vigyazni, o meg amjd kijon utanam.O hajora nem nagyon akart menni es angolul se tud csak alig ezrt csak engem hivtak...de mondom oke nem hagyom itt magara mert szeretem. Kijottem januarba es kozben elindult a nagy feltekenykedes ram...pedig nem jartam sehova, szuper helyem van itt jo fizetessel...mas au pairekhez kepest, es 3 szabadnap minden heten.Voltam otthon aprilisban, ekkor bejelentette hogy belekezdett egy vallalkozasba atesojaval es mar nem jon ki...de oke majd kijon meglatogatni mert ugye addig huzta az egeszet megint hogy egyetemre vagy fosulira valo jelentkezesrol megint lecsusztam...szoval ha nem akarok munkanelkuli lenni ugy maradtunk decemberig kibirjuk ezt a tavkapcsolatot. Visszajottem es ra 2 hetre nem keresett, megcsalt egy 16 eves lannyal, igaz csak csok volt de 3x is randiztak ugymond...a sirbol hoztam vissza a kapcsolatunkat es hazarohantam juniusba megint egy 10 napra.Meg is egyeztunk h szeressuk egymast es hazmegyek lesz ami lesz...majd lesz valahogy..ok eleg gazdagok en szuleim se szegenyek csak nem lesz gond hogy egy fel vagy egy evig nem lesz munkam....persze nem vagyok lusta barhova szivesen elmennek dolgozni.Erre szuleim nagyon felhaborodtak szerintuk en ugy ugralok ahogy a baratom akarja es az orvositol kezdve a hajon es anglian keresztul mindent feladtam erte.MOst visszajottem de 28an vegeleg megyek haza, miatta.Azonban mikor otthon voltam megegyeztunk hogy mar kibirjuk egy honapig nemmegyunk egymas nelkul sehova...multheten megis diszkoban volt most meg megint bowlingozni hivtak a haverok...en se szeretek neten eszelni meg irkalni de neha ugy erzem innen is csak lekoptat.Diszkobol is irkalt smseket tudom h szeret de ez igy akkor sem fer, ahol en vagyok nem nagyon ismerek senkit, es gyujtom a penzt hogy otthon anyuekra ne szoruljak.Mondtam h ne menjen mert megigerte es meg amugyse szerezte vissza a bizalmam.Hulye lennek hogy azt varnam hogy kicsit vegyen vissza es korulrajongjon azok utan amit tett???Soha nem voltam ilyen feltekeny, es felolem a megcsalas elott annyit talalkozott a barataival amennyit akart de ez igy nem jo nekem..faj es mar egyszeruen akkora a csalodas hogy megint a fejembe vettem a hajot....lehet hazamegyek d e ez azerzes hogy en nekem mindig o az elso o meg egy hetet nem bir mar ki nelkulem meg buli nelkul ez faj.Es ma is lekiabalt h en csak panaszkodok neki mennyi bajom van...de kinek mondjam?szuleim haragszonak itt meg kinek panaszkodjak...olyan egyedul vagyok....MIkor kijottem osszeismerkedtem egy oldalon par magyar sraccal akik a szomszedvarosbol jottek ide...itt meg kb 70kmre laknak tolem. Egyikojukkel egesz esteket beszeltem vegig webcameraval..mindent tudunk egymasrol,30 eves es oszinte, jo pasi tenyleg. En erettebb vagyok gondolkodasban minta korombeliek ugy erzem es o is mondta...mikor juniusba mentem haza kijott a repuloterre..hozott nekem ajandekot is annyira meglepodtem, meghivott egy kavera stb...de mivel hulye baratai is ott voltak nem igazan tudtunk kettesben beszelgetni igy is majdnem lekestem a gepem.Aztan visszajottem es most o ment haza egy honapra....mindent tudunk egymasrol es nagyon egy hullamhosszon vagyunk ugy erzem...es otthonrol is keres, es tudom hogy csajozik otthon is biztos, bar ilyenekrol nem beszel, de rengeteget strandol bulizik, megis mintha fontos lennek neki.Es gyszer mondta mikor volt kissebb vitank hogy annyi mas csajjal beszelhetne de minek mikor velem erti meg magat....azt mondta talalkozzunk megint ha hazamegyek...meg otthon, bar o nem tudja hogy van baratom e s azt mondtamneki el fogok menni hajora....Tudjatok olyan, mintha ereznenk hogy elobb utobb egymas mellett a helyunk de hagyunk teret egymas almainak es hagyjuk ervenyesulni a masikat.Ugy erzem elmennek hajora o meg kijonne angliaba es egy ido utan ugyis osszekerulnenk mert beszeltuk h meg o is 1-2 evet szeretne kint maradni...de itthon kepzeljuk el az eletunket.Mit tegyek?Baratommal megint mt kezdjek?vagy hulye vagyok?nem ertek mar semmit....szeretem a baratom de csalodott vagyok, hogy ennyire nem szamitok, ez a pasi meg olyan kedves velem, meg tudjuk meg a pasi meg a csaj ugyeket is beszelni, egyszeruen mindent...es olyan okosan vonzodunk egymashoz....neha olyan minta nekem szantak volna...de ki kell varnunk a megfelelo idopontot.Amugy a baratom hallani sem akar arrol h hajora menjek..ezt csak en tervezgetem...


2009. júl. 18. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát... nekem nincs az a szerelem, ami miatt hagynám elveszni az álmaimat. nem nagy dolgokra gondolok, de h egy pasi miatt ne menjek egyetemre? (esetemben csaj miatt) meg mi az h nem engedi, mert szakít veled? neked kellett volna ekkor, mert ő egy önző disznó. én a helyedben rég szakítottam volna vele, de még most se késő. én azt mondom hagyd a fenébe. ha már eddig romba döntötte az álmaidat, legalább most már legyen eszed! csak jót akarok.

18/F

2009. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra !

Igen, hülye vagy. Ne hagyd már magad és ne te legyél mindig az, aki enged, aki lemond dolgokról...

2009. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban hülye vagy,már bocsi :) És a szüleidnek abszolút igazuk van..Ez a srác egyáltalán nem szerethet téged,már bocsi..ha szeretne,akkor támogatna abban,hogy az álmaidat megvalósítsd..önző ez az ember,nagyon..csak kisajátít magának..Hagyd ott,én azt mondom.Nem szabad feladnod egy önző emberért mindent.
2009. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

25 éves barátod megcsalt egy 16 éves lánnyal?! Én 21F vagyok mégsem randiznék egy 16 éves lánnyal, főleg nem ha barátnőm van, de ez más kérdés.

Nyugodtan maradj vele, és csináld azt amit mond! Ne menj egyetemre, ne utazz ki Amerikába! Majd 28-30 éves korod körül lecserél egy 16 éves lányra, és ott maradsz 30 évesen úgy hogy olyan melód van amit nem szívesen csinálsz és szarul is keresel vele, de legalább szép emlékekkel tudsz visszagondolni az "aranykorodra"!

2009. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én már rég szakítottam volna vele!


valaki (énis) az anyját is eladná hogy külföldön dolgozhason... nembeszélve amerikáról!


meg ez az egyetem téma! pff na akkor hagytam volna ott!

2009. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem már te is tudod a választ,csak nem mered megtenni nekem ez derült ki abból amit írsz!Hagyd ott a fenébe, minek ugrálsz neki egyfolytában? igaza van a szüleidnek, ugráltat!hagyd a fenébe, egyet értek az előttem szólókkal! ott az a másik, ne légy gyáva, ha tényleg az van amit írsz a másik sráccal a kapcsoltaban, akkor szerintem csak arra vár, hogy szakíts a barátoddal..!

és mi az, hogy "kibírjuk" egymás mellett-nélkül..kibírni az orvosnál szokták, hogy kihúzza a rossz fogat,ha már valamit ki kell bírni valakivel kapcsolatban az már régen rossz,szóval nem tudom mire vársz..

22l

2009. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
:(
2009. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!