Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolat szerintetek? .

Figyelt kérdés
39 éves se gyereke se felesége nem volt még most velem van én 24 éves vagyok.Egyedül él egy lakásban. Egy helyen dolgozunk de ott nem pusziljuk meg egymást. Hétvégente találkozunk többnyire... aztán van amikor délre hazamegyek mert ő megy a szüleihez ebédelni én hazautazok a 20 km távolságra mert nincs benne annyi ha már nála alszok h hazavigyen ugyanis ez neki pénz h fuvarozgasson...kis dolgok miatt engem okol, h miattam van mert nem néztem utána a dolgoknak,hirtelen kiakad mindenen és vitatkozunk hangosan, olyan is volt h kiakart tenni az autójából...h menjek haza ahogy tudok, néha pénzt kér h száljak bele a benzinnel...Mikor úgy van kedve kirándulgatni megy társaságokkal ahelyett h együtt is lehetnénk akár! 1 éve tart ez a (kapcsolat?) közöttünk. Most még keveset is mondtam!:) Mi a véleményetek őszintén?

2012. szept. 14. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
agglegény
2012. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bővebben? Valaki? :)
2012. szept. 14. 21:22
 3/17 TOMAtm ***** válasza:
100%
hagyd a f*szba,ez egy gyökér rozsomák.
2012. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. sok a korkülöbség, 2 valóban egy idióta, 3 te is egy idióta vagy, hogy nem látod az igazságot mert kicsit elvakult vagy vele szemben.


3. ha elhagynád minden jóra fordulna és nem lennél többé fogyatékos, hanem egy bájos teremtés!

2012. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem veszed észre h semmibe vesz??
2012. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Összeilletek!
2012. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h jól esne, ha elkezdeném sorolni a negatív jelzőket, úgyh inkább nem teszem :) szerintem az agglegény szó teljes mértékben jellemzi (annyi kivétel, h nem szűz, bár nem tudok, h ez mennyire van benne az agglegénység definíciójában)
2012. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kihasznál.
2012. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak úgy vagyok h mégis legyen ott neki vki néha...erre gondolok én is sokszor
2012. szept. 14. 21:33
 10/17 anonim ***** válasza:

"mégis legyen ott neki vki néha" neki??? Miért ? sajnálod??

vagy dugni neked is jó vele?


normális vagy?


ha ez sajnálatból van a kapcsolat akkor hamar verd ki a fejedből és tipli.

2012. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!