Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolat szerintetek? .

Figyelt kérdés
39 éves se gyereke se felesége nem volt még most velem van én 24 éves vagyok.Egyedül él egy lakásban. Egy helyen dolgozunk de ott nem pusziljuk meg egymást. Hétvégente találkozunk többnyire... aztán van amikor délre hazamegyek mert ő megy a szüleihez ebédelni én hazautazok a 20 km távolságra mert nincs benne annyi ha már nála alszok h hazavigyen ugyanis ez neki pénz h fuvarozgasson...kis dolgok miatt engem okol, h miattam van mert nem néztem utána a dolgoknak,hirtelen kiakad mindenen és vitatkozunk hangosan, olyan is volt h kiakart tenni az autójából...h menjek haza ahogy tudok, néha pénzt kér h száljak bele a benzinnel...Mikor úgy van kedve kirándulgatni megy társaságokkal ahelyett h együtt is lehetnénk akár! 1 éve tart ez a (kapcsolat?) közöttünk. Most még keveset is mondtam!:) Mi a véleményetek őszintén?

2012. szept. 14. 21:20
1 2
 11/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
78%

ursula: nincs benne :D szimplán annyit takar h nincs felesége / csaja xy évesen. legalábbis sztem.


kérdező: ha tényleg a te hibád akkor nehogy ki akadj már azon h közli + gondolom te sem v egy 1xű eset. gondolom össze illetek. azt elvárnád h nála lakhass de a benzinpénz már felháborít. mit gondolsz az összeköltözés annyit takar h ő eltart ?:D had töltsön már a barátaival is időt.

a kocsiból történő kirakás téma az tényleg fszság.

ha nem tartod kapcsolatnak akkor hagyd ott. ha kapcsolat de nem tetszik akkor is de előtte azért nézzél már tükörbe mert azt hiszem h te se vagy 1 angyalka. :)

2012. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 38 éves vagyok és nőtlen, de ez elég bunkó viselkedés! Nem vesz komolyan, megaláz! Ez ugyan kapcsolat, de a szarabbik fajtából. Keress magadnak egy rendes férfit, aki tényleg szeret, hidd el, azonnal látni fogod a különbséget, és nem fogod érteni, mi a fenét is kerestél ennyi ideig egy ilyen fazonnal!
2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Te miért vagy vele?
2012. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok az ő lakásában élni nem várom el...pontosan ezért amilyen...nem szexelek ha nem akarok nem olyan nő vagyok h mindenáron szexeljek.Ha együtt laknánk közös kasszán érdemes lenni... nem is tudnám elviselni h eltartson valaki...minek h utána azt hallgassam... kössz neem! Csak én hülye mindig reménykedek mindenben.Ez a baj!
2012. szept. 14. 21:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásod alapján nekem olyan érzésem van, hogy kölcsönösen nem veszitek komolyan egymást!
2012. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
akkor meg hagyd el!!
2012. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így jár ha valaki egy vén hülyével kavar.
2012. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!