Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összejönni egy lánnyal, mi a legcélravezetőbb?

Figyelt kérdés
Nézzük mondjuk a nettes ismerkedést , beszélgetünk egy ideje, első tali megvolt és bejön nekem ő , és úgy látom, hogy mutat valami érdeklődést ő is akkor szerelmet vallok neki második alkalommal már ha lesz ilyen vagy első alkalomnál már érdemes jelezni ezt felé vagy mit hogyan, lányok ti mit vártok el? :) Csajok ti szeretitek ha szerelmet vall nektek egy fiú vagy, hogyan lehet belemenni egy párkapcsolatba?
2012. szept. 14. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb csajt elijeszti, ha a fiú 1-2 találkozás után szerelmet vall, kivéve a gyerekes, vagy épp szeretethiányosakat.

A legjobb, ha a találkozás során igyeksszel egy romantikus helyzetet teremteni, amikor megkérdezed tőle, hogy szeretne-e veled lenni, majd ezután megcsókolod, persze csak ha a válasz kedvező számodra.:)

2012. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hazudj neki sokat,add neki a szépet stb.Utánna meg legyél vele ge*i ha megakarod tartani őt.Ennyi lenne röviden és tömören
2012. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legyél Őszinte, Udvarias, Kedves, Vicces és ne félj nyitni a lányok felé, és elhívni őket és akkor nem lesz baj
2012. szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legcélravezetőbb semmiképpen sem a szerelmet vallás ezt felejtsd el. Bár ez mondjuk attól is függ hány éves vagy, mert mondjuk általánosban az volt a legmenőbb aki szerelmet vallott, de idősebben ez kicsit más világ.

A facebookos beszélgetések sem a legjobbak. Próbálj meg minél többször találkozni vele, egy idő után úgyis érzi, hogy bejön neked a csajszi, aztán mennek maguktól a dolgok.

Másrészt pedig arra jöttem rá hogy pont az ellenkezőjét kell csinálni minthogy szerelmet vallasz. Azt kell elérned, hogy ő sóvárogjon utánad, (vagy valljon szerelmet :D) Ezt pedig nem úgy éred el hogy kitálalod magad neki, hogy szerelmes vagy, mert az nem vonzó, a lányok is szeretnek megharcolni ezekért a dolgokért. Bókolhatsz ugyan neki meg mondhatsz szép dolgokat, de néha cukkolnod kell egy kicsit.

Valahogy úgy kell beszélned vele, mint a 8 éves kishugoddal, akit ugyan szeretsz de idegesít néha. Ha megfigyeled sokan ezt csinálják.

Viszont lehet hogy ez sem a legcélravezetőbb korotok vagy a csaj személyisége miatt (nehogy aztán megsértődjön) Ez csak egy technika amit megfigyeltem.

Aztán jól fontold meg hogy alkalmazod nehogy miattam szard el a dolgot. :D

Sok szerencsét!

18/F

2012. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!