Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Anyum nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Anyum nem hagyja hogy a barátommal legyek pedig nagyon szeretem

Figyelt kérdés
Alényeg az hogy a barátommal(19) 2 éve vagyunk eggyütt ..a probléma az hogy alacsonyabb nálam ..és? attol még szerethet.. De anyukám ki nem álhatta attol a perctöl kezdve hogy megismerte ..aztán egyszer muterom megengedte hpogy eggyütt dolgozzunk és szépen lassan megbékéltek,eggyütt aludtunk, nálunk volt napokig. minden. egy nap összevezstünk és honapok ota megint nem tudják hogy járok vele ..hozzáteszem anyum láncfürésszel menne neki .. apumrol meg nem is beszélek ..meg le is sz@arom a véleményét.(nem velünk él nem foglalkozik velem csak ritkán de mégis beleszol) Szoval? mit tegyek? 16/L ... / anyummal pedig jo a kapcsolatunk/ csak mindik kamuzok hogy kivel megyek meg hova ..közben pedig a pasimnál vagyok .. Help please
2009. júl. 30. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Valami oka csak kell hogy legyen, ha ennyire utálják a pasidat a szüleid, csak magától alaptalanul nem így lenne.

Erre kéne fényt deríteni és ha megvan az ok, akkor letisztázni.

2009. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs ok .. Vagyis .. Anyum növéremnek és a völegényének mindent elhisz ..És a völegény (aki mégcsak nem is családtag) azt állitja hogy füvezik illetve drogozik a barátom ... ami teljes mértékben kizárt ..de anyum nekem nem hisz ..a legföbb gond mindenkinél az volt hogy alacsonyabb nálam ..de nem sokkal... meg nem is nekik kell hogy tetszen ..
2009. júl. 30. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyan dolog van itt amit nem mondanak el neked.

Kérdezd meg a barátodat, hogy találkozott-e a szüleiddel amikor te nem voltál ott.

Részegen sosem vitted haza?

Próbálj meg rátérni a témára, hogy anyukád mondta, hogy füvezik, és hogy téged ez most nagyon összezavart. És mondja meg neked az igazat!

Én elhiszem neked, hogy nem füvezik, de ez az egy ok az, amire azt tudnám mondani, hogy emiatt utálhatják őt. Kérd meg anyukádat, hogy mondja el őszintén, hogy miért utálja ennyire.

2009. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hoppá itt már valami gond van! Az anya nemhisz az egyik gyermekének a másiknak meg hisz. Vajon miért van? Ez is egy tisztázatlan kérdés.
2009. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tul. képpen már nem érdekel a dolog mert nekem soha nem hisz muterom ..meg mit ne mondjak...ritka szarr egy életet kell élnem 17 évesként ....senkinek nem kivánom ezt ami nekem van ...csinálom tovább titiokba hisz nem ronthatok a helyzeten :) de köszönöm szépen ... (egyébként a növérem mégcsak nem is velünk él és mégis neki hisznek :s )
2009. aug. 26. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:

egész véletlen gondolkozz el azon amiket most felsorolok

ha valamelyikre ráismersz szerintem tudod a megoldást sőt biztos vagyok benne


1.nem tanulsz mert elveszik a pasik a figyelmed

2. nincs érettségije a barátodnak te viszont már nemsokára azzal fogsz élni

3. valami lehet csak igaz abból h a barátod nem a legnormálisabb

4. nem rossz indulatból írom de gondolj bele egy 18 éves egy 16 évessel biztos féltenek szüleid akkor tessék ellene tenni hogy megnyugtasd őket (habár lehet ennek az ellenkezője vagy akkor ne csodálkozz)

5. lehet eljátszottad már a bizalmát anyudnak ezért nem bízik benned

6. tinédzser vagy mit vársz a szülők ekkor fogják fel hogy a piciny gyermekük megnőtt és többet nem ölelgethetik a térdükön

7. sosem szabad kamuzni ilyen téren.. hidd el értékelik ha elmondasz nekik mindent

8. beszélgess el a barátoddal erről.

9. nem szabad ilyen miatt hanyagolni egysmást

ez meg már csak az én véleményem:

miért szakítottak elgondolkodtató nem csak kihasznál téged?

2009. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A legutolso válaszadónak ... én nemtudo honnan tudod ennyire de kb mindent tökre igazul/igaznak irtál le ..már azóta nyugi van eltűri hogy vele vagyok ..és kiderült h el se hitte h füvezett .. de mégmindig nem csípi igy jönni még nem jöhet hozzánk :D de már csak egy év és lépek le itthonrol :D köszi mkinek :P
2010. márc. 13. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Még szép h nem hitte el :) Sosem próbáltam ki olyan szarokat :D
2012. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeret még most is.Szerintem fel sem fogod h mennyire.
2012. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!