Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom túl sokat beszél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túl sokat beszél az exéről még mindig szereti?

Figyelt kérdés

Mindig csak negatív dolgokat mond, egy ideig meg is hallgatom a problémáit, de van már amikor túlzásba viszi

Azt mondja hogy már nem szereti

Nektek mi a véleményetek?


2009. júl. 30. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hiányzik neki ... Nem elszomorítani akarlak ..de én is igy vagyok ..3 éve hogy szakitottunk ... de mégis mikor meglátom megdobban a szivem és hetente vele álmodok h ujra járunk ... a barátom gyülöli ha az exemröl beszélek ...
2009. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pedig valószínűleg még mindig szereti, mindegy hogy jót vagy rosszat mond róla, hiszen az ember csak arról beszél akihez érzelmileg kötődik, ez olyan mint mikor te beszélsz a barátaidnak a szerelmedről, azért beszélsz róla mert rá gondolsz és ő foglalkoztat. szerintem ezt így ne fogadd el, mondd meg neki hogy vagy hagyja abba vagy otthagyod. így nem igazán lehet élni, boldognak lenni meg pláne nem, én mindig úgy érezném hogy 3an vagyunk a kapcsolatban.
2009. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia sajnos ez igy van ahogy a többiek is mondták..ha már tul lenne az exén nem beszélne róla.Vannak ott még érzelmek.És miért negativat mondd róla?Két okból!Olyanokat még se mondhat neked,hogy hu de hiányzik stb.Ö se hülye...a másik meg az,hogy probálja magát is meg gyözni,hogy az ex-e tényleg rossz volt.És még egy gondolat én mindig utaltam az oylan pasikat/nöket akik folyton az exröl/exekröl regéltek.Föleg az elsö randin..az gáz...lépj le most.Ö neki meg elöször tul kell tennie magát az elözö kapcsolatán és csak utána bele kezdeni egy újba. 26/L
2009. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
na az enyém sosem beszélt róla mégis őt szerette :D kb ennyi .. lehet h azért is besz rola, mert figyelmeztetni akar h te ne kövesd el ugyanazokat a hibákat amit az előző bnő v nem igaz?:)
2009. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom. az én barátom is beszél néha az exéről. nem rosszakat. csak ha pl járkálunk a media marktban, és elértünk a szintetizátorokhoz, akkor mondta, hogy az exének volt egy hasonló, mert ő ehhez értett, ez volt a hobbyja. szerintem ebben még semmi különleges nincsen. tudom, hogy nem szereti, mert hatalmasat csalódott benne. szerintem beszéld meg vele!


bevallom picit engem is zavar. és még mindig jóban vannak, kedveli is, szoktak néha beszélgetni. de már csak mint haver. pedig én aztán nagyon féltékeny típus vagyok. rá mégsem vagyok az valamiért.

2009. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is érez még iránta, mert godljbele, ha valakit nem érdeel vki, nem beszél róla állandóan...

Sajnos még fáj neki ez az "ex"... :(

2009. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!
2009. júl. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!