Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen nagyszerű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nagyszerű lány hogy-hogy nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm olyan mint egy angyal, kívül-belül. Magas, vékony, aranyszőke, hullámos haja van, nagy, kék szemei, telt ajkai, nagyon szép arca van. Csinosan, nőiesen öltözik, mindig természetesen sminkeli magát. A személyiségével sincs gond, nagyon kedves, a humora is nagyon jó, imád nevetni, és másokat megnevettetni. Jólnevelt, okos, segítőkész. Nagyon sokat segít másokon, sokszor vesz részt karitatív rendezvényeken, dolgozott már ingyenkonyhán, öregek otthonában, állatmenhelyen, szemétszedő akciókban vett részt.

Azt gondolná az ember, egy ilyen lányért kapkodnak a fiúk, de szegény nagyon el van keseredve, mert senki nem érdeklődik iránta.

Szerintetek miért lehet ez? (16 éves)


2012. szept. 15. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az első két válasz esetleg meg a többibe is van valami.

Persze jogos, hogy nem jönne össze akárkivel, csak akkor lehetne úgy is kérdezni hogy miért nem kell egyik szerinte 10/10 pasinak se?


Mert azért feltételezem, akármilyen jó fej is többje tartja magát mint egy átlag lány. Nem mondom hogy feltétlen beképzelt, arrogáns, de azért ilyenkor esélyes tudatosan, tud alatt akár azért kicsit lehet az.


Szóval ha ő ugye ennyi minden akkor más is legyen már az. De megint jogos, ez természetes, egyébként is milyen hülye csinálná mindezt úgy tényleg a semmiért, bármi öröm, stb nélkül. Mert én is ismerek ilyeneket, csak ők kicsit nehezebben viselik, ha nem veszik észre őket és akkor "óóó jaa igen jut eszembe én ezt meg ezt csináltam"

2012. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

az ugye meg van h nem én fényezem magam a gyiken ?:D


ami a SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNYT illeti: ezért hívják ezeket KOMMENTEKNEK és/vagy VÁLASZOKNAK :) a hír szent a vélemény szabad.

ha valaki nem bírja a kritikát az ne írjon ki ilyen jellegű kérdést :) + amennyire a gyik engedi én vállalom az "arcom" kint van a nick nevem lehet írni privátot és nem ferdítek a valóságon valamint vállalom a véleményem.

kettőnk közül neked van problémád ezzel és nem nekem :) [ez a kérdezőnek ment természetesen és nem a válaszolónak]

2012. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, h saját magadról beszélsz és az a probléma, h qurvára el vagy szállva magadtól valszeg a.semmire.

Szal nem vagy te olyan szép meg vicces mint amilyennek érzed magad.

Nem egy ilyen nőt ismerek.

2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

persze h egyértelmű :) ha jobban megfigyelitek a sírását 1 szóval se tagadta azt h nem ő lenne :D

lehet hülyének nézni kérdező de nem én sétáltam csapdába :D

2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
DROPPED.
2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Add meg nekem pm ben a telefonszámát vagy olyan elérhetőségét amin elérem, és én érdeklődni fogok utána!
2012. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Alacsony fiú vagyok, még az alacsony lányoknál is nehéz érvényesülnöm a magasságom miatt...
2012. szept. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!