Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem így vhol/vmikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így vhol/vmikor barátkozni?

Figyelt kérdés

Van esélyem így vhol barátkozni?

Én egy iszonyatosan csúnya fiú vagyok. Soha nem vtak barátaim, se bnőm. Az iskolában utálnak. A szülinapjaimat mindig egyedül ünneplem, a 18. is majd. Szörnyen magányos vagyok. Arra is gondoltam már, hogy öngyilkos leszek, mert egy ilyen külsővel nagyon rossz élni. Senki nem akar velem barátkozni. Még van egy klub amit nem próbáltam ki, ahol talán tudnék ismerkedni, de ha az se jön be, én nem tudok mit kezdek magammal. Olyan rossz, hogy néha arra gondolok, hogy jó lenne majd nagyobb koromban, ha lenne gyerekem és családom, de azután eszembe jut, hogy nekem semmi esélyem rá. Van esélyem, hogy vmikor lesz barátom, barátnőm és hogy teljesülnek az álmaim? :(


17/F



2012. aug. 9. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

hányszor írod még ki?

nem is vagy rettentő csúnya, csak inkább hülye és önbizalomhiányos.

2012. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet. De olyan, hogy nagyon csúnya... nincs. Mindenkinek megvan a maga párja, amolyan zsák a foltját szerűen.
2012. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nincs, egyedül fogsz meghalni.
2012. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz a vallási közösségeknél, tudom, hogy nem szép dolog ilyet írni, de ott aztán tényleg vannak arcok és olyan lányok, akik a belsőt is értékelik. Egy próbát megér...
2012. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem tud egy ember olyan csúnya lenni hogy ne találjon társat, inkább nem is mersz közeledni senkihez gondolom mert ugy azt hiszed ugysem kellenél senkinek(ami persze hülyeség). barátokat szerezni meg végképp nnem ezen múlik. A barátaid nem azért a barátaid mert jol nézel kis vagy sem... Gondolom teljesen bezárkózva élsz és ez az oka. Hány fogyatékos ember van akinek mégis rengeteg barátja van (és párja is) és ugyanugy teljes életet él mint az egészséges társai. Ők is ülhetnének otthon pl a kerekesszékükben hogy ők ugysem tudnak semmit csinálni stb, de mégsem ezt teszik.

AZ hogy legyen családod, párod csak rajtad múlik. A Te hozzáállásodon. Jó lenne elmenned valami önértékelési tréningre. sok ilyen van már ami segít helyre rakni a torz önképet.

2012. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet.Amúgy meg foglalkozz inkább a belső értékeiddel,ha a külsőd nem előnyös,és így elérhetsz sikereket csajoknál.Ha pl. magabiztos,humoros és kedves vagy sokkal szívesebben vannak a társaságodban,semmint ha egy búskomor pesszimista,kishitű ember vagy.Kompenzálj,vágod?
2012. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
na hadd nézzem, hogy nézel ki :D annyira vészes nem lehetsz ember!
2012. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Küldj magadról egy képet! ;)
2012. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Küldtem/küldök mindenkinek privátban képet, de eddig senki se válaszolt, ez is bizonyítja, hogy csúnya vagyok :(
2012. aug. 9. 12:42
 10/24 anonim ***** válasza:

Küldj nekem is, kíváncsi lettem.

Amúgy szerintem is zsák a foltját alapon működik, mindenkinek van egy párja.

2012. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!