Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány tetszik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány tetszik nagyon de én félénk vagyok. Hogy mondhatnám el neki hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm soha!Évfolyamtársam néha suli után ketten megyünk cigizni aztán van hogy elkísérem és akkor sokat beszélgetünk..Nekem nagyon tetszik és nem tudom hogy én is tetszek e neki..Hogy mondjam el neki?Félek hogy kiröhög vagy elmondja valakinek..Plusz egy másik gyerek is hajt rá de azt nem nagyon szereti.. :/

Szerintetek mit tegyek?

17/F


2012. szept. 16. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy nincs-e kedve eljönni sétálni egyet valamikor hétvégén. Le fog esni neki és ha nem tetszel neki valószínűleg dolga lesz. Kivéve, ha totál barátként kezel. De akkor olyanokat mond, hogy "jó barát vagy", stb. amivel kihangsúlyozza a szándékát veled.
2012. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hívd el kettesben erre-arra, töltsetek több időt együtt. Nem kell feltétlenül azonnal lerohanni egy vallomással =) Filmezzetek, ha eljuttok odáig, olyankor ülj közel hozzá, ha tudsz, és hagyd, hogy a tudatalattid tegye a dolgát, lazíts, ne stresszelj rá. Ha jól csinálod, akaratlanul is meg fogod érinteni, amiből érezni fogja, hogy közeledsz, és erre fog majd reagálni. Ebből már lesz egy alapod, hogy vajon ő mit érez. Ezután, ha gondolod elmondhatod neki, vagy ha úgy alakul, hogy közel kerültök egymáshoz, megcsókolhatod =)

Én nőként az ilyen közeledéseket veszem pozitívnak, és ha esetlen nem érzek semmit a srác iránt, azt a tudtára tudom hozni.

Sok sikert hozzá, remélem összejön!

2012. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!