Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szellentés a párom előtt? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellentés a párom előtt? .

Figyelt kérdés

Egy picit ciki ez a kérdés számomra.

Nő vagyok, de a párom előtt nagyon kellemetlen. Már jó pár éve együtt vagyunk, semmi nem zavar de ez kifejezetten.


Ti csináljátok a párotok előtt?

Legyetek szívesek normális válaszokat írni, elvégre én is normálisan tettem fel a kérdést és perce nem a vicc kedvéért.



2012. szept. 16. 11:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek kell. ha kellemetlen meg szégyenled magad akkor egyszerűen fáradj ki a slozira és kész. de szerintem nem kell ezt ennyire túlreagálni..: )
2012. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
ha mersz a párod előtt fingani, akkor az az igazi kapcsolat :DDD
2012. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

engem is zavar, nem is nagyon szoktam, csak sunyi-lapost :D pedig mindig azt mondja hogy "adjam neki, ne szégyenlősködjek" :) dehát ha egyszer nem megy....:D

viszont Ő akkorákat szokott előttem hogy csak szakadok a nevetéstől :) mi is évek óta együtt vagyunk, több mint 5 éve :)


N22

2012. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm a választ!

2012. szept. 16. 11:49
 5/23 A kérdező kommentje:

11.49-es :P

Hihi! Ez jó! Nálunk, hogy is mondjam... nem beszélünk az ilyenekről.

Ő nem is nagyon szokta csinálni! :)

2012. szept. 16. 11:51
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyunk együtt, kb 4-5 hónapba, max fél évbe telt mire mindketten el tudtuk engedni magunkat egymás előtt. Együtt élünk kb másfél éve, számomra elképzelhetetlen lenne, hogy reggel pl félálomban kimásszak az ágyból, és kimenjek, csak azért, mert pukiznom kell. De ő is hasonlóképpen áll a dologhoz. Tarthatnak egyesek undorítónak, de mi hatalmasakat szoktunk rajta nevetni.

Véleményem szerint semmi szégyellnivaló nincs rajta, ez teljesen természetes testi folyamat.

Sőt, vagyunk olyan jó kapcsolatban egymással, hogy gond nélkül tudnék nagywc-zni a jelenlétében. Persze ilyen szituációt szándékosan azért nem teremtünk, de ha kellene, nem szégyenlősködnék. 24/L

2012. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igenigen. Az éjszakák és a reggelek az nálunk is ilyenek. De a nap többi szakaszai nem :)


A másik dolog pedig ez a nagy wc-és. Bár mondjuk a kicsi is :)

Édesanyámék és az anyósék is, sőt a sógornőm és a sógórom is el tud úgy menni wc-re, hogy nyitva van az ajtó vagy valaki ott van benn. Mi nem csináljuk ezt sem. Én néha nyitva hagyom az ajtót, de ő nem híve az ilyen dolgoknak.


De valahogy csak változik majd a helyzet.

2012. szept. 16. 12:01
 8/23 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg túllépni ezen, főleg, ha évek óta együtt vagytok. Nem fog kevésbé nőnek tartani, ha néha pukizol egyet kettőt, ráadásul ez egy teljesen természetes dolog.


Én 4 és fél éve vagyok a barátommal, az elején kínosnak éreztem én is, de ma már... :)

2012. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

11.49-es vagyok :)


hát a párom kb. 1-2 hétig fogta magát vissza ilyen téren amikor összejöttünk :D szerencsére ilyen téren (vagyis szinte minden téren) lazák, rugalmasak vagyunk, nem undorodunk a másiktól ha púzik, vagy pisil a másik előtt :) vagy hasonlók :) én már akkor is szét nevettem magam rajta :)

2012. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mi lassacskán 4 évesek leszünk.

Tudom, hogy ez az élet természetes vele járója de nálam sajnos ez van. bizonyos dolgok terén gátlásos vagyok, amit nagyon nehezen küzdök le.

De ahogy már írtam. Idővel úgy is minden javul, hisz nem folythatunk vissza életünk végéig semmit ami a testünkkel hozható összefüggésbe :)

2012. szept. 16. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!