Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfojtom őt? Szeret még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfojtom őt? Szeret még, vagy már nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Adott egy távkapcsolat (igen..tudom távkapcsolat fúúj...de ez a helyzet). Friss a dolog még eléggé, mint a zöld paradicsomon a gyártási szám. A lényeg, hogy megismerkedtem a sráccal még a nyáron és rengeteget beszéltünk, aztán találkozgattunk egy jó párszor és végül is úgy döntöttünk, hogy összejövünk. Na és az a helyzet, hogy addig míg találkoztunk mindennap webcam, mindennap rengeteg beszélgetés és be nem állt a szánk. Most meg, hogy egy jó ideje nem találkoztunk (suli miatt, meg egyéb okból részemről) most már se webcam, se normális beszélgetés. Nem mondja, hogy hiányzok neki. Csak egész nap búval b@szott. Ja meg tegnap össze is kaptunk, vagyis inkább csak ő morcoskodott velem meg csinált ilyen "seggelforgást" mert hogy itt volt exem és beszéltünk pár órát. Én imádom őt. Tényleg szeretem, de kezdek félni, hogy ő meggondolta/meggondolja magát. Szerintem más csaj neki nem igen van most láthatáron, de akkor is. Mit gondoltok?

2012. szept. 16. 12:45
1 2
 1/17 Rs. ***** válasza:
Lehet igen, hogy evvel a sok beszélgetéssel megfojtottad úgy mondd őt. Szerintem az lenne a legjobb, hogy találkozzatok majd, és kérdezd meg ezt tőle? hogy akkor most mi is van. DE csak élőben. Neten nem jó ilyenekről beszélni..
2012. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
előre látom a szakítást!
2012. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Megunta a távkapcsolatot. Nagyon fárasztó ám, hogy nem tudtok találkozni, de "kötelezően" beszélni kell a semmiről, úgy hogy nem is érintkezhettek.

Mennyi a táv, mióta vagytok együtt?

2012. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj a kérdésedbe hasonlatot. Ezt gondolom. És le tudnád írni konkrétan, mi az a seggelforgás?
2012. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
durván 160 km. nem régóta tart, mint mondtam. 3 hete van ez lassan, szóval tényleg friss.
2012. szept. 16. 12:51
 6/17 A kérdező kommentje:
hát ez a seggelforgás dolog ez olyan, hogy alig válaszol, érezteti, hogy mérges rám meg haragszik, és csak így kimérten reagál mindenre, meg ilyen hülyén válaszol.
2012. szept. 16. 12:52
 7/17 anonim ***** válasza:

3 hete tart, vagy 3 hete vagytok együtt?


Ha 3 hete van ez az állapot, akkor el kéne gondolkodni a szakításon...

2012. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3 hete vagyunk együtt.
2012. szept. 16. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem szeret :( de vigasztaljon a dolog, hogy tegnap megtanultam tubázni.
2012. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és még ugye nem rendszereződött a találkozás, nem állt még be ez a dolog. nem tudom, hogy ez ilyen kezdeti nehézség és van rá esély hogy megoldódjon, vagy sem.
2012. szept. 16. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!