Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Az ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Az ismeretlen, nagyon jó pasit, vagy a csúnyát, aki biztos, hogy szeret?

Figyelt kérdés
iszonyú dilemmában vagyok.együtt voltam valakivel,akit tudom,hogy szeretett,viszont sokat veszekedtünk,különböző természetünk miatt.később szakítottunk,de az utóbbi időben újra keres,szeretné,ha újra megpróbálnánk.Én bele is egyeztem,mert egy jó embernek tartom őt,nem vagyok bele szerelmes,de szeretem,mert megbízható és imponál,h ő teljesen odavan értem.közben viszont megismertem egy másik fiút is.akiről szinte semmit nem tudok, viszont pont az esetem külsőleg és nagyon szimpi.totál beleestem,de nem tudom,hogy érdemes-e eldobni miatta azt,aki engem szeret.lehet,h csak szórakozni akar...
2012. szept. 14. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En biztosan a szerelmet választanám. Nem lehet olyan pasi mellett lenni, akit nem szeretsz. Egy ido után ugy is szakítás lesz a vége.
2012. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Azt válaszd amelyiknek TE jobban tetszel.

A másik fiúról való leírásod nem igazán felel meg ennek, mert szinte semmit sem tudsz róla....

2012. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolnám a másodikat:


Válaszd azt, aki NEKED kell!!

Sosem leszel boldog olyannal, akit nem akarsz igazán. Lehet, hogy a másik fiú sem az igazi, de hogy az első nem az, az biztos. Aki csak téged szeret, de te nem szereted úgy viszont, az nem elég. Egy idő után ráunsz, taszítani fog a közelsége.

2012. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Egyszer dolgoztam egy helyen, ahol a főnök barátnője olyan szép volt, hogy reklámokban és plakátokon szerepelt. Elborzadtam, hogy milyen jó nő ... aztán megismertem. Annyi esze volt, mint egy pogácsának! Hiába volt szép, azzal a felfogással, amivel rendelkezett nem kellett volna egy percig sem!


Én is a többiek véleményét osztom. Válaszd azt, aki szeret! Előbb-utóbb úgyis egymáshoz csiszolódtok.


42/F

2012. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem olyan kapcsolatban, ahol engem szerettek, de én már nem szerettem a pasit. És abszolút nem voltam boldog. És még ráadásul szerintem önző dolog is. Én úgy érzem, kihasználtam azt az embert a végén, ezért is szakítottam vele. Meg milyen dolog már, hogy ő folyton mondja, hogy így szeret úgy szeret, amit bizonyít is, te meg ülsz kukán, mert te nem érzel így, vagy hazudsz neki, hogy jobban érezze magát.

Ezt a pasit biztos ne válaszd. Hacsak nem érzed úgy, ha újra együtt lesztek, akkor fel tudnak lángolni az érzelmek a részedről, mert akkor oké.

A másik pasival meg lehet nem fog összejönni a dolog, de azért esélyt lehet adni, de ha mégsem, akkor majd találsz olyat, akit te is szeretsz és ő is viszont szeret. Addig meg ne legyél a másikkal "ha nincs ló, jó a szamár alapon is".

2012. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha te nem szereted az első fiút akkor semmi értelme az egésznek. Ismerkedj meg a másikkal is. Lehet, hogy ha megismered rájössz, hogy ő sem az igazi, de akkor majd jön egy harmadik. Soha ne ragadj le olyan mellett akit nem szeretsz/nem szeret, mert nem lesz boldog az életed. Nem is értem miért kéne választani két pasi közül? Vannak még rajtuk kívül mások. És hidd el, eljön majd a nagy Ő, csak ismerkedj, előbb utóbb megtalálod.
2012. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak folyamatosan veszekedtél az exel, ne kezd vele újra, mert ez nem fog változni. Páromnak is van olyan exe, aki nagyon jó fej, kedves, aranyos, a mai napig összejárunk vele, de évekkel ezelőtt, mikor együtt voltak, majdnem kinyírták egymást annyit veszekedtek. Előfordul, hogy ha két ember összekerül, ezt hozza ki egymásból. Szerintem az ilyet el kell felejteni. A másikat ismerd meg, aztán lesz, ami lesz! Lehet, hogy csak szórakozni akar, de ha mindkét pasi elúszik, majd lesz másik, sok vesztenivalód nincs. 26N
2012. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
válaszd a harmadikat!
2012. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy harmadikat válassz, mert ha dilemmázol, egyiket sem szereted igazán.
2012. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Alapból nem értem a többieket hogy tanácsolhatják azt, hogy olyat válassz, akit nem szeretsz. 43 évesen ilyen tanácsot adni? Ne viccelj már.


Képtelen lennék olyannal egy ágyba lefeküdni, mellette ébredni, kávét csinálnék neki, hogy nem szeretem. Még egy boldog mosolyt sem tudnék felé küldeni.


Van egy boldog párkapcsolatom, mindketten szeretjük egymást és ez jelenti a kapcsolat alapját.


Ez a te életed, ne cseszd el azzal, hogy tudatosan boldogtalanná teszed magad.

2012. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!