Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, miért van ez, velem van a gond?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk során sokszor éreztem, hogy nem vagyok neki fontos..sokszor megbántott és elvette az önbizalmamat, más lányoknak írogatott olyan dolgokat amit a barátnőjének kéne.. 2-szer meg is tépett. holnap lesz névnapja de már előre félek, hogy a sok csajjal megy majd a jó pofi.. nem normális, hogy ilyenen aggódok, de nem akarok megint csalódni. Ti mit tennétek?
2012. szept. 16. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj megtépett a barátod és más lányokkal jópofizik egyértelmú hogy egy f@szkalap ott kéne hagynod egy normális férfi nem viselkedik így. 17/F
2012. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbántott, lehúzta az önbizalmad és bántalmazott. Mit akarsz még tőle? Hagyd el a francba! Ha egy srác kezet emel egy lányra ott már nem gondolkodni kell, meg megjavítani a kapcsolatot, hanem MENEKÜLNI! 22/L
2012. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan szakíts meg vele minden kapcsolatot.Egy ilyen töketlen tuskó nem érdemel meg.
2012. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint az előttem hozzászólok is írták.Hagyd el a francba.

Bocsi,hogy ezt mondom,de hülye vagy ha vele maradsz még egy napot is.

Az ilyen nem érdemel meg egy lányt.

Nem tudom fölfogni,hogy mit szerettek az ilyeneken.

Itt vagyok én.Ha lenne egy barátnőm a tenyeremen hordoznám.Azon lennék minden nap,hogy hogyan tudjak neki örömet okozni.Persze nekem nincs barátnőm.Azoknak a kocsogoknek akik csak egy futókaland miatt szednek fel egy lányt meg rongyként bánnal velük azoknak persze mindig van egy lány velük.

2012. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!