Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem egy olyan lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy olyan lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban. Igen már megint olyan kérdés hogy egy suliba járunk, Igen. Barátnője informált arról hogy elég félénk az új barátokkal stb. szóval nem olyan nyílt és közvetlen stb. sőt mi több nem volt barátja sem. Lenne értelme barátkozni vele ? a barátkozást azt úgy értem hogy próbálkozni idővel? Elhívni vhová? stb. A lány elég normális és nem ilyen pláza cica mica szóval elég szolid és helyes leányzó

2012. szept. 17. 19:48
1 2 3
 11/22 TOMAtm ***** válasza:

most mit vársz h azt mondjuk h nincs semmi értelme?

persze beszélgess vele stb stb aztán kiderül h miféle,az h helyes csak egy dolog,lehet olyan sötét mint egy fadongó.de ez csak úgy derül ki ha szóba elegyedsz vele,ki tudja lehet megnyílik aztán kiderül h egy humoros kis csajszi akivel jókat lehet b......

2012. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Említetted, hogy a barátnője informált róla. Ha éppen ezzel a barátnővel lófrál a kiszemelt csaj, akkor odamehetnél hozzájuk, hiszen az egyikőjükkel már beszélőviszonyban vagy:) ennél jobb helyzetben nem lehetnél, hiszen ha félénk akkor ha egyedül menne ide-oda sem lenne könnyebb megszólítani. Így legalább a barátnője közelében talán jobban oldódik:D

ha tetszik akkor próbáld meg, hajrá:)

2012. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
figyelj, johogy van ertelme, ha tetszik akkor mindenkepp probalkozz, es eloszor mindenkeppen csak baratkozz vele.biztosan megnyilik majd, csak vard ki:)
2012. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
suliban nehéz tudjátok beszélni...stb.....
2012. szept. 20. 21:34
 15/22 anonim ***** válasza:
persze h van nála esélyed! menj oda hozzá és hívd el egy suli utáni italra, vagy bárhova, csak legyél határozott és önbizalommal teli! :D (de ne beképzelt, erre figyelj)
2012. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
de a mai világban szerintem már nem szokás hogy randi meg stb főleg akkor ah még nem is ismeritek egymást annyira... attól hogy egy suliba járunk az egy dolog ...
2012. okt. 2. 17:01
 17/22 anonim ***** válasza:
dehogy nem szokás, sőt szerintem a csaj örülne is neki ha elhívnád, mond, hogy szeretnéd megismerni :)
2012. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
értem..de alig ismerjük egymsát..épp hogy köszönünk egymásnak és kész...fcb-n meg nem is bezsélünk annyira...
2012. okt. 6. 11:34
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy probat meger. Kerdezd meg tole, tuti jol fog esni neki es szerintem, ha normalisan viselkedsz orommel mond majd igent. De arra nagyon figyelj h pasikent es ne baratkent kozeledj hozza!
2012. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kifogás mindig van!!!

Ha inkább bátorságot merítenél a válaszokból és nem csak ugyanazokat a szánalmas érveket hajtogatnád mindenki jobban járna. Így sose lesz semmi, a dolgok nem változnak maguktól ha nem teszel érte! Döntsd el, hogy kell-e a lány vagy sem!

2012. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!