Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van-e meg esely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van-e meg esely, hogy ujra osszejojjunk?

Figyelt kérdés
3eve voltunk egyutt az exemmel,de mar3honapja,hogy elhagyott...azzal vadolt,hogy megcsaltam,mert allitolag latott egyik ismerose engem massal,persze ez nem igaz,mert nem csaltam meg soha,es mikor kertem,hogy mutasson bizonyitekot,nem tudott.Ez mar 3 honapja,de azota is tonkre vagyok menve,2honapig teljesen padlon voltam es probaltam neki bebizonyitani,hogy szeretem es nem csaltam meg,de mind hiaba.Mar egy jo honapja,hogy abszolut nem beszelunk,en most probalok massal lenni,de nem megy,annyira szeretem az exem.Ma rairtam,de epp hogy visszairt,annyira kozombos velem,mint egy idegennel,a baratai pedig azt mondjak nekem,hogy szeret es szenved o is,nem tette meg tul magat.Nagyon ki szeretnek bekulni vele,de o ezert nem tesz semmit,es fogalmam sincs hogy o akarja-e meg egyaltalan.Nem akarom azert annyira megalazni se magam,hogy terden csuszva konyorogjek,de nagyon nagyon szeretem,es ahogy most allnak a dolgok nem tudom ha tudok-e meg valaha mast szeretni....Segitsetek kerlek mit tegyek...L/18
2012. szept. 17. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs esély!
2012. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5000 Ft-ért megjósolom neked ha gondolod.
2012. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
hát ez szar ügy bébi,megiscsak tisztázni kéne magadat valahogy.azzal nem tudsz beszélni aki besározott a barátod szemében?a másik meg 3 év után egy kis megcsalás és máris kidob...érthetetlen.
2012. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat aki ezt allitotta rolam az egyik csaj osztalytarsa,joforman nem is ismerem,dehat neki hisz.
2012. szept. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!