Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ra esely hogy osszejojjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely hogy osszejojjunk?

Figyelt kérdés

Elsosorban szives elnezeset kerem mindenkinek amiatt nem tudom irni ekezetes karaktereket, de sajnos nincs magyar billentyuzetem.

Van egy lany (17) akivel nagyon jobaratok vagyunk mar regota, es mar nehanyszor csokoloztunk is egymassal.. Mikor meg felhoztam neki a temat hogy mi lenne ha megprobalnank egyutt, akkor azt felelte hogy szerinte tonkretenne a baratsagunkat. Azota ugy tunt hogy osszejovok egy masik lannyal, de mar mikor osszejottunk volna, nagyon elvagta magat nalam.

Vele ugy erzem hogy minden rendesen mukodhetne, nagyon jol kijovunk egymassal, van egy kozos kedvenc zenekarunk es minden bulijukba egyutt jarunk, es tenyleg mindent megosztunk egymassal. Hogyan tudnek vele osszejonni? Sokat beszelgetunk, most ugyis jon a nyariszunet es sok idonk lesz, talan sokszor talalkozhatunk is.

Tudnatok tanacsot adni hogy hogyan kozeledjek hozza, milyen apro kedvessegekkel tudnek hatni ra? :) Elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat, es koszonom hogy vegigolvastatok! 16 vagyok.


2010. máj. 31. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ha nem akar semmit, miért csókolt meg..
2010. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátként tekint rád...
2010. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

valahogy be kell bizonyítanod hgy nem teszi tönkre a barátságotokat hanem inkább még jobban megerősítheti ez a te oldaladról így áll de viszont az ő álláspontja(gondolom) az hogy nem szeretne kockáztatni egy ijen remek barátságot...

mindenesetre én neked szurkolok...[16/F]

2010. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne huzd sokaig az idot flortokkel mert ha valoban csak baratsagot akar toled (bar akkor minek csokolt meg??) egy ido utan fura lesz koztetek a dolog es kellemetlenul fogjatok(fogja) erezni magat veled. par apro utalas utan probald meg1szer felhozni a temat es megbeszelni vele, de ha nem valtozott semmi a multkori reakcioja ota, valoban csak baratkent gondol rad. es azzal h te beleszeretsz, o meg nem viszonozza, ugyanugy tonkre tudja tenni a baratsagot.
2010. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
például mondd el neki ezt 4szemközt...ha kell tanács, írj privit...
2010. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!