Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet minnél hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet minnél hamarabb "túl tenni" magunkat szerelmi csalódáson?

Figyelt kérdés

Bárkinek bármilyen jól hangzó tanácsa van, kérem írjon! (Légyszi azt ne írjátok, hogy pasizzak be!)

L/16


2009. júl. 31. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnos ez olyan h nincs rá biztos és gyors módszer.A felejtésen és a kapcsolat kiheverésén mindenféleképpen túl kell esned,és ez nem könnyü.

Próbáld meg elfoglalni magad,h minnél kevesebb időt tölts bánkodással.szervezz a barátaiddal programokat,menjetek el bulizni,kezd valamilyen új hobbiba.Én pl elkezdtem kondiba járni a három és fél éves kapcsolatom után,igy elfoglaltam magam,és este már jó fáradt voltam nem maradt időm "szenvedni".

Ha gondolodd olvass valamilyen segitő könyvet is.Én sok hasznát vettem Paul Mckenna :Gyógyulj ki szerelmi bánatodból cimü könyvének.Ez rengeteg segitő technikát ir le,amivel könnyebb átvészelni.

Sok sikert,hidd el menni fog =)

2009. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, hogy írtál :(
2009. júl. 31. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
tuti módszer nincs, nekem egy nyaralás segített tesómnál.. szóval próbálj te is közösségbe menni, mert ha csak egyedül ülsz és töröd magad abból még baj is lehet:( egy idő után meg elfelejted vmennyire úgyis :)
2009. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok csokit!Az növeli a boldogsághormonokat :)
2009. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fúú... Én nagyon szenvedtem... De vagy nemtom hány hónapig, mert a srác se könnyítette meg a dolgomat. Ilyeneket mondott nekem, hogy bánja h szakított velem... stb de nem tett semmit csak hülyített és szivatott folyamatosan... És valahogy egyik pillanatról a másikra eldöntöttem, hogy nem foglakozok vele, bebeszéltem magamnak, hogy igenis szerethető ember vagyok és van ezer más ember a világon akit érdekelhetek. Olyannal tereltem el a gondolataimat, hogy más srácokkal flörtölgettem meg ilyenek...
2009. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni, hogy nem feltétlen, hogy összejövök valakivel, csak olyan szinten, hogy felkeltsem a pasik érdeklődését, és látom, hogy megnéznek meg jönnének oda hozzám.
2009. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is, el kell fedni az emlékét,és az mindenképp új társasággal sikerül. Szerintem se ugorj bele egy új kapcsolatba,de keresd az embereket, pasikat, hadd bókoljanak, nyomuljanak... Az önbizalmadnak, és a kedvednek jót tesz, hidd el:) Sok sikert!!!!! :)
2009. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!