Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek tovább és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább és felejtsem el minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottam velem a barátom.Nagyon szeretem:(

Az újrakezdés sajnos teljesen esélytelen:(

Rosszul vagyok,egész nap sírok,ráadásul letiltott Msnről is,hogy nem akar velem beszélni,amíg ki nem heverem,mert csak nekem lenne rosszabb:(

Így is szörnyű.Nem szeretnék vele egyáltalán többet beszélni.De olyan ürességet érzek,akkora hiány van:(

Semmi értelme a napjaimnak,egész nap aludnék,akkor nem gondolkodnék és nem lenne ilyen sz*r.Akárhova megyek akárkivel folyamatosan eszembe fog jutni:(

Elaludni se tudok,mert csak rajta gondolkodok és órákig sírok.Valami elalvás tippet tudnátok?:(

Annyi lelki erőm sincs,hogy sportoljak,hogy kifáradjak,mert folyamatosan eszembe jut:(


2011. júl. 21. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dr.Csernust kérdezd!
2011. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

próbálja legjobb barátaiddal lenni lefogalni magad.

én régebben teát ittam folyamatosan és sokat sétáltam.

a tea segített ellazítani

a séta pedig segített levezetni a feszültséget

én személy szerint ezt tudnám ajánlani...

tapasztalat;)

2011. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kösd le magad valamivel.

Tervezd meg azt is hogy hogyan mész ki egy pohár vízért.

Addig is máson gondolkodol.

Meg fogd fel úgy hogy úgyse tudsz mit csinálni ha akarnál se. Ha meg tudnál mért nem csinálod??

Amúgy én nemigazán értek ezekhez a szakítási témákhoz mert nekem nem sok volt idáig de annál nagyobbak. Átérzem az érzést nagyon rossz. ellenségemnek se kívánom.

csak okosan, szia.

2011. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Találj rá arra a srácra, aki mellett Őt elfelejted. Nem hülyeségből mondom, csak ennyit tudok tanácsolni. Ne csüggedjél, leszel te még boldogabb is, mint amikor vele voltál :)
2011. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm:(

jelenleg más pasira nézni se tudok,nem hogy komolyabban foglalkozni:(

2011. júl. 21. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:

vegyélbe altatót este :)

hidd el egyszer majdcsak tul leszel rajta :)

sok sikert

2011. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és azt honnan szerezzek?Csak 17éves vagyok,nem vényköteles?
2011. júl. 21. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát erre tényleg csak az idő fog gyógyulást hozni, főleg ha érzékenyebb típus vagy. Ne várd azt, hogy egyetlen nap alatt elfelejted, ehhez kell pár hét. Az tényleg segíthet, ha elfoglalod magad, de ne görcsösen csináld. Ne arra gondolj, hogy azért csinálsz valamit, mert felejteni akarsz. Mindenki másképpen vezeti le a feszültséget, lehet, hogy te a sírással tudod. Ülj össze egy-két közeli barátoddal egy beszélgetésre, nem kell nagy dologra gondolni, valamelyikőtöknél összegyűltök, visztek rágcsálnivalót, és beszélgettek. Most szerintem az a legjobb, ha kibeszéled magadból, ami fáj. Ha mondjuk sporttal nem tudod lefárasztani magad, akkor próbáld valamiféle könnyebb házimunkával, vagy esetleg szellemileg, lehet valamilyen monoton tevékenység, vagy rejtvényfejtés, olvasás stb. Az elalváshoz csak annyit, hogy altatót szerintem csak végső esetben használj (a szüleidnek biztosan van). Én ilyen esetekben zenehallgatással szoktam próbálkozni, aztán vagy összejön, vagy nem. Ezt most így lehet, hogy hülyén hangzik, de jobb ötletem nincs. Remélem, sikerül elfelejtened őt, drukkolok neked.
2011. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az aranyos tanácsokat:)

nagyon remélem,hogy sikerül,egész nap csak a rossz tulajdonságaira gondolok,hogy könnyebb legyen,de folyton visszajönnek a jók is..

2011. júl. 21. 20:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves sors társam.

Ugyan ebben a szituban vagyok,be fogok kattanai de komolyan..megbolondulok:S:s ha gondolod gyere msnre és beszélgetünk.lehet jót tennénk egymásnak.18/l

CoCCo_Lino777@hotmail.com

2011. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!