Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetnék el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnék el valakit akibe reménytelenül szerelmes vagyok ha nap mint nap látom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Közhely lesz, de keress valaki mást! Járj valami klubba, sportegyesületbe, vagy valami, ott olyanok lesznek, akikkel még az érdeklődésetek is hasonló, szóval tuti lesz esélyed találni valakit akivel összeilletek.
2009. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elkerülni. Járj más merre vagy más helyekre. Egyszer majd elmúlik. Nekem is volt már plátói szerelmem 3 évig tartott. Tiszta szenvedés volt az egész. Aztán egyszer csak rájöttem, hogy az időmet vesztegetem. Kerültem, másokat ismertem meg és ma már nem zavar, ha beszélgetek vele vagy egy légtérbe van velem.
2009. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!