Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a kapcsolattal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kapcsolatom. A pasim nagyon labilis, két szóból felidegesíti magát, ha valamit félreért. Soha nem mondok neki olyat, amivel megbántanám, mert félek töle.

Egyedul él, én legtöbbször ott vagyok vele. A nagy problémák akkor kezdödenek, ha hazajövök. (Anyámmal élek és iskolába járok egy másik városba.) Nem mindig alszok itthon, csak hetente 2x-3x. Olyankor mindig féltékeny és azt hiszi, hogy valaki mással vagyok. Mikor visszamegyek hozzá mindig veszekedunk és féltékenykedik. Az utóbbi idoben már minden nap összeveszunk és nagyon megver és megaláz.(Pofon vág, combon rúg, szétveri a szám, a fulem, úgy falhoz nyom, hogy majdnem megfulladok stb...) Amíg jó, addig nagyon jó vele, ez tart minket össze és szeretjuk egymást, csak mindig átkattan neki. Mindig csak engem hibáztat, akármit csinálhatok, úgysem bízik bennem. Rendesen hulyét csinálok magamból az emberek elött miatta. Félek töle nagyon, mindenre képes. Otthagyni nem akarom, de nagyon fáj ez a sok megalázás és se nem merem, se nem tudom neki visszaadni. Az utóbbi pár napban nem kaptam már semmi jót a kapcsolattól. Félek töle, nagyon félek. Most is fájnak és zúgnak a fuleim, mindenem tiszta kék. Sosem csaltam meg, mégis mindenben azt látja, még a szavaim is kiforgatja. Mindent kihasznál ellenem. Mi lenne ezen a megoldás, hogy lehetne megváltoztatni a dolgokat?

18 éves lány és 37 éves férfi.


2012. szept. 18. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeressétek egymást tovább, és maradj vele, ha ennyire beteg vagy!
2012. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthagyni nem akarod? Miért is nem? Hogy tudsz szeretni egy olyan embert, aki így viselkedik veled? Te ezeken a dolgokon NEM fogsz tudni változtatni, mert beteg az "úriember" elméje. Ezen csak ő tudna változtatni, de hidd el, nem fog, mert így is ott vagy neki, meg egyébként sem. Én az ilyen "embereket" még a távoli ismerőseim között sem szeretem tudni. Persze ez csak az én véleményem. 18 éves vagy, rengeteg olyan párod akadhat, aki megbecsül és az a minimum hogy nem ver, hanem kedves veled és kényeztet.
2012. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te idióta! Azonnal dobd. Állj a sarkodra, az istenit. Meg mi a rákot akarsz egy 37 évestől 18 létedre?


Atyúristen, ez még hogy kérdés nálad?

2012. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

" nagyon megver és megaláz." Ennél a résnél kidülledt a szemem!! Azt a rohadt ku.rva, ne haragudj de rohadt gyorsan pattintsd le és jelentsd fel az anyjàba!! Bakker, mibe van?

Van hàttered, anyukàd, iskolàba jàrsz, tudsz hova menekülni elöle!! Könyörgöm neked hagyd ott ezt az àllatot de rohadt gyorsan mert lesz ugy is, hogy otthagyod a fogad, hidd el, nem nézi, mit csinàl veled!!!! Nem normàlis a csàvo, szerintem skizofrén, bàr ezt pszichologus tudnà megmondani, de a lényeg az, hogy hagyd ott!! Csinàltass làtleletet, bàrmelyik orvos utba igazit, söt tàn meg is csinàljàk azonnal, aztàn iràny a police! Jo ötlet még hangfelvétel is, egy diktafon vagy telefon ahol rögziteni tdod a történteket, csak vigyàzz észre ne vegye!! Kib.aszott gyorsan kopj onnan le!! Ne huzd az idöt, halgass ràm, Menj, menj, menj!!!!!!!!

2012. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!