Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól ideális a gyerekvállalás a nők esetében, ha biztos párkapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és van egy biztos párkapcsolatom 4 éve, szeretnénk gyereket vállalni, viszont én még most végzem el a főiskolát és nem is tudnék dolgozni egyből. Mit gondoltok?
2012. szept. 19. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

18-tól egészen 30-as évek előtt-ig


Te pont jó korban vagy én úgy gondolom.

Mivel fősulis vagy sőt utolsó éves először fejezd be.

Ha nincs munkád, vagy nem dolgoztál akkor nem kapsz gyest. Csak akkor ha legalább fél év munkaviszonyod van és ha jól tudom még ha tanulsz a másik fél évet valahogy beszámítják .

Ha 22 éves lennék (és persze nem lennék fősulin) már ebben a pillanatban belekezdenék a babaprojektbe

2012. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

20-30 között az ideális szerintem, bár én úgy gondolom, hogy ez abszolút nem csak korfüggő. Ha belegondolok én is pont ilyen idős vagyok, de a párommal mindketten egyetemisták vagyunk, nincs semmink... Hova szülnék így gyereket? A szüleinknek? Tehát én mindenképpen befejezném a főiskolát és dolgozni kezdenék, csak ezután állnék rá a babaprojektre.

Sokan azt mondják gáz, de én azért tervezek arra az esetre is, hogyha a párommal történne valami, akár elhagyna, akár bármi más... Egyedül is megtudjak állni a lábamon, nem szeretném ha 100%-ban ő tartana el minket a babával, ha mást nem, legalább gyest kapjak.

2012. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20 és 40 között.
2012. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:

Ne a kor miatt vállalj vagy ne vállalj gyereket.


A körülményeket tekintsd át! És ne csak azt , hogy boldog és jó e a kapcsolatod.

Ez egy gyerek! Nem olcsó, és sok idő, egy életre szól!

Minden nap ott lesz. Minden éjjel minden nappal.


Van viszonylag fix helyetek lakás ház? Ahol majd éltek és nem kell kiköltözni esetlegesen ha nem lesz elég pénz fentartani?

Lesz elegendő kereset?

Lesz erőd és időd és türelmed?

Lesz segítséged? Vagy totálisan egyedül leszel a párod meg gürizik majd? (hacsak nem milliomos...)


De én azt mondanám mindentől függetlenűl h ráérsz te még arra...

2012. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hm,ez érdekes.én 22 évesen 5 éve voltam együtt az akkori párommal,rá 2 évre vége lett.jósolni sajnos nem tudunk.

de őszintén remélem hogy veletek nem ez lesz!

2012. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kb most neki is állhattok, nem öregasszonyként...

Sok sikert hozzá,amúgy meg sokan fogják mondani,hogy korai,de mire várnál?Ha szerelem van,és munka is(a pasi oldaláról) a többi jön szépen magától.

2012. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mindenkinél más az ideális.

neked előbb tényleg be kellene fejezned a sulit, mert egy gyerek mellett sokkal nehezebb lesz.

utána jöhet egyből, sőt időzíthetitek nyárra is a szülést.

Munkát úgy se biztos, hogy találsz egyből, vagy ha találsz is akkor lehet, hogy valami sz@rt.

2012. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ASOT-nak igaza van, ez nem csak a boldogságotokon múlik.


tudod ez olyan mint amikor a szerelemre azt mondják, hogy a szerelem az nem tart életben az nem ad enni...

2012. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A sulit természetesen befejezem, csak utána jöhetne a baba. Milliomosok nem vagyunk, a családom se. A párom 36 éves, van biztos állása és közös lakásban is lakunk. Ő már abban a korban van hogy bőven jöhetne a gyerek. Talán ez az egyik oka annak hogy nem szeretnénk tovább halogatni a dolgot, de én is elég érettnek érzem magam már hozzá. Szülők is segítenének persze, de nem rájuk támaszkodunk. Ami a leginkább zavar hogy talán baba után nehezebben találok munkát, mint most!
2012. szept. 19. 17:41
 10/15 anonim ***** válasza:

20-30 között ideális a gyerekvállalás. Baromira nem egészséges (testi szempontból persze) ez a "csak 30 felett kezdjünk próbálkozni" hozzáállás. Ugyanis ilyen életkorban már sokkal nagyobb az esély fejlődési és kromoszómarendellenességekre, anyai betegségekre.

Szerintem ha el tudjátok tartani a babát, az pont elég.

Ha az ember arra várna, hogy minden tökéletes legyen, sose szülne gyereket.

Nyilván én sem tartom jónak azt, mikor vki a nyomorba vállal gyereket úgy, hogy etetni sincs pénze, de ha eltartani el tudod, akkor szerintem nincs semmi akadálya a dolognak.

2012. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!