Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csináltok szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok szakítás után, h kiheverjétek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a lánnyal akit mindennél jobban szerettem :S és nem tudom kiheverni, egész nap csak szenvedek, és néha komolyan öngyilkosság közelbe vagyok :/ Nem tudom mit kéne tennem h túlléphessek...nála éreztem először h vele akarom leélni az életemet, és nem tudom elfogadni h vége lett :S A világot is teljesen átértékeltem...kedves voltam, figyelmes, szerető, megértő...és mindent megtettem h neki jó legyen, boldog legyen...erre vége...máshol meg azt látom h tök bunkó a lánnyal a srác...erre 3-4 éve 1ütt vannak...már érzem h többé nem fogok mást szeretni, és csak kihasználni fogom mostantól a nőket...de ide el kéne jutnom abból h itthon rinyálok :S ráadásul azóta folyamatosan iszok, és barátokkal is összeveszek...
2012. szept. 19. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj privátot ha gondolod.
2012. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, de privibe nem zaklatlak a bajaimmal :)
2012. szept. 19. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? "Már érzem h többé nem fogok mást szeretni" Tudod hogy én hányszor éreztem ezt?? Pedig nem vagyok tapasztalt párkapcsolatok terén (kevés kapcsolat, de hosszú ideig, több évesek) és mégis szerettem mást is, voltam együtt mással is. Elmúlik!! Járj el bulizgatni, ne gondolj rá, a barátokkal pedig ne vessz össze mert ők azok akik most elterelhetik a figyelmedet erről az egészről. Nekem ők segítettek mindig. Elcsépelt duma tudom, de rövid az élet, gyorsan elröppen, ne szomorkodj egy ember miatt. Én most pont eszerint élek. Sodródom az árral, flörtölök és élvezem a szabadságot (nem azt jelenti hogy bárkivel, bárhol). Fel a fejjel és az öngyilkosságra ne is gondolj, nekem van ismerősöm aki megtette. Valószínűleg most a fejét fogja hogy mekkora hülye volt... Kitartás!
2012. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne butaskodjal mar, en is jartam hasonlo cipoben, megis elek, foglald le magad, pl. jarjal sportolni.
2012. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia, hány éves vagy?

ez volt az első kapcsolatod?

miért szakítottál ha ennyire szereted?

2012. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az első aki iránt komolyat éreztem, de nyilván volt jópár :) 20 vagyok...ezért sajna rájöttem h kevés lány van akit szeretni tudok...eddig 1et ismertem :) őt... amúgy azért mert rossz kedvünk volt, és...hát úgy nem érdemes lelkizni...végülis az volt az ok h már nincs közös téma :) és..tudom h esélytelen már a folytatás..."a káposzta se jó újramelegítve" de 1x se veszekedtünk úgy lett vége :S
2012. szept. 19. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nemrég szakítottam a lánnyal akit mindennél jobban szerettem"

Bocs, de akkor viseld el a döntésed következményeit! Akár volt rá indokod, akár nem!

2012. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"amúgy azért mert rossz kedvünk volt, és...hát úgy nem érdemes lelkizni...végülis az volt az ok h már nincs közös téma"

Ja... Mondták már neked, hogy mennyire gyerekes vagy?

2012. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem én dobtam őt :) közös meg1ezés...és igazából mind2en tudjuk h hülyeségen...
2012. szept. 21. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg beszéld meg vele a dolgokat, ne hagyd annyiban!
2012. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!